Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Anslutningar | |
| Bluetooth-version | 6.0 |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Bluetooth | ![]() |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 1 |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Hörlurar | |
| Hörlurarkänslighet | 113 dB |
| Impedans | 32 Ω |
| Drivenhet | 3,2 cm |
| Batteri | |
| Laddningstid | 2 h |
| Drifttid för batteri | 70 h |
| Uppspelningstid | 70 h |
| Snabb laddningstid | 5 min |
| Snabb laddning | ![]() |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Rosa |
| Volymkontroll | Knapp |
| Kontrolltyp | Knapp |
| Hopfällbar | ![]() |
| Bärstil | Huvudband |
| Produkttyp | Hörlurar |
| EAN | 4895229177512 |
Philips TAH4000PK/00 är trådlösa on-ear-hörlurar framtagna för vardagsbruk, oavsett om du är hemma eller pendlar. De har en sluten akustisk konstruktion med en justerbar huvudbygel för bra passform. Hörlurarna är hopfällbara, vilket gör dem enkla att packa ner i väskan. Öronkuddarna har mjuk vaddering och är utbytbara om de blir slitna. Modellen är helt rosa och är delvis tillverkad av GRS-certifierad återvunnen plast.
Anslutningen sker trådlöst och med stöd för Bluetooth Multipoint kan hörlurarna vara anslutna till två enheter samtidigt. Det gör det smidigt att växla mellan till exempel en dator och en mobiltelefon. Med de fysiska knapparna på kåporna styr du enkelt volym, musik och samtal. Den inbyggda mikrofonen möjliggör handsfree-samtal utan behov av extra utrustning.
Nyckelfunktioner:- 32 mm dynamiska element
- Frekvensomfång: 20–20 000 Hz
- Impedans på 32 ohm och känslighet på 113 dB
- Trådlös anslutning via Bluetooth 6.0 med 10 meters räckvidd
- Stöd för profilerna A2DP, AVRCP och HFP
- Upp till 70 timmars batteritid för musik och samtal
- Fulladdning på 2 timmar
- Snabbladdning på 5 minuter ger extra speltid
Beräknad leverans: 02.06 - 05.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 02.06 - 05.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 02.06 - 05.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 02.06 - 05.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 02.06 - 05.06
Idag: Stängt
Beräknad leveranstid: 02.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06

