Philips 3000 Series TAT3000BK/00 trådlösa in-ear hörlurar, svart
Tillverkare: PHILIPS
ID: TAT3000BK/00
6690€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Anslutningar | |
| Bluetooth-version | 6.0 |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Bluetooth | ![]() |
| USB-anslutning | ![]() |
| 3,5 mm kontakt | ![]() |
| USB-kontakt | USB-C |
| 6,35 mm kontakt | ![]() |
| IR-anslutning | ![]() |
| Strömtillförsel | |
| Laddningsport USB Typ-C | ![]() |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 6 |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Brusreducerande mikrofon | ![]() |
| Hörlurar | |
| Hörlurarkänslighet | 106 dB |
| Impedans | 32 Ω |
| Drivenhet | 1 cm |
| Driver-typ | Dynamisk |
| Typ av ljudreducering | Hybrid |
| Brusreducerande | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Väska | ![]() |
| Extra hörlurar | ![]() |
| Laddningsfodral | ![]() |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Lithium Polymer |
| Laddningstid | 2 h |
| Drifttid för batteri | 48 h |
| Uppspelningstid | 12 h |
| Snabb laddningstid | 10 min |
| Batteriladdningsindikation | ![]() |
| Snabb laddning | ![]() |
| Kontinuerlig uppspelningstid för ljud (med laddningsfodral) | 48 h |
| Övriga egenskaper | |
| Digital signalbehandling (DSP) | ![]() |
| 2,5 mm kontakt | ![]() |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Volymkontroll | Röra |
| Kontrolltyp | Röra |
| Internationellt skydd (IP) kod | IPX4 |
| EAN | 4895229178946 |
Philips TAT3000BK/00 är trådlösa in-ear-hörlurar för vardagsbruk, tillverkade av svart GRS-certifierad återvunnen plast. Med pekkontrollerna på öronsnäckorna styr du enkelt volym, samtal och röstassistenter. Hörlurarna är IPX4-klassade, vilket gör att de tål både svett och vattenstänk under träningen.
För tydliga röstsamtal även i bullriga miljöer används sex inbyggda mikrofoner och digital signalbehandling. Tre par utbytbara silikonkuddar i olika storlekar medföljer för att säkerställa en stabil passform och god passiv ljudisolering. Det medföljande fodralet fungerar som ett praktiskt skydd vid förvaring och transport.
Nyckelfunktioner:- 10 mm dynamiska högtalarelement
- Aktiv brusreducering med hybridteknik
- Bluetooth 6.0 med en trådlös räckvidd på 10 meter
- Stöd för ljudprofilerna HFP, A2DP, AVRCP, SBC och LC3
- 12 timmars speltid på en enda laddning
- Laddningsetuiet ger en total batteritid på upp till 48 timmar
- Snabbladdning via USB-C (10 minuter)
- Frekvensomfång: 20–20 000 Hz
- Impedans på 32 ohm och känslighet på 106 dB
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


