20690€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Innehåll i lådan | 2 tonerkassetter; Återvinningsguide |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,4 kg |
| Höjd | 134 mm |
| Bredd | 357 mm |
| Djup | 210 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 7,5 - 32,5 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
| Låddjup | 210 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Förpackningens bredd | 357 mm |
| Förpackningens vikt | 1770 kg |
| Specialegenskaper | |
| 883585537525 | |
| Övriga egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Kompatibilitet | HP 12 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal sidor | 2000 sidor |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per låda | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina, Japan, USA |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Ersättning för | HP 12A |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produkttyp | Tonerkassett |
| OEM-kod | Q2612AD |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 2000 sidor |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 30% |
| HP segment | Hem |
| Återlämning och återvinning av bläckpatroner | ![]() |
| Svart toner, sidkapacitet | 4000 sidor |
| Antal svarta tonerpatroner | 2 |
| Antal färgtonerpatroner | 2 |
| Logistikdata | |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Produkter per lastpall | 112 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 112 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 77 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1150 x 790 x 1082 mm |
| Antal kartonger per lager | 14 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 164 kg |
| Pallens vikt | 247 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Maximalt antal staplade kartonger | 28 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 11 styck |
| EAN | 0883585537525 |
| Garanti | 30 år |
Denna HP 12A-tonerkassett, levererad i en dubbelförpackning, är konstruerad för konsekventa utskrifter i kompatibla laserskrivare. Kassetten använder torrtonerteknik för att producera skarp svart text och tydliga grafiska detaljer på standardmedia. Denna standardkapacitetsmodell är optimerad för en förväntad sidkapacitet på 2000 sidor per enhet. Utöver utskriftsprestanda stödjer produkten miljömål, då upp till 30% av materialet består av återvunnen plast. Användare kan returnera förbrukade kassetter via tillverkarens etablerade återvinningsprogram.
Nyckelfunktioner:- Utskriftsfärg är svart
- Använder laserutskriftsteknik
- Levereras i en dubbelförpackning om två enheter
- Designad som en Toner Cartridge
- Standardkapacitet för regelbunden användning
- Kompatibel med HP LaserJet 10XX, 30XX, M1005 och M1319
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Beräknad leverans: 28.05 - 01.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 29.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 29.05 - 01.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 29.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 29.05 - 01.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 29.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 29.05 - 31.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 29.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 29.05 - 31.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


