logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

SC/LC/SM 9/125 DUPLEX KAAPELI 2M

305652
13,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja5 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Tuotetiedot
Tekniset tiedot
KAAPELIN PITUUS2 m
KAAPELITYYPPIKUITU
LIITINPÄÄ 1Ei määritelty
LIITINPÄÄ 2Ei määritelty
SUOSITELTAVA KÄYTTÖMAAUniversaali, Universal
EAN
Kuvaus

2M SC/LC/SM 9/125 Duplex kaapeli

Hinnan muutokset
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja5 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää