logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalli

FBP-1037
3,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja13 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Tuotetiedot
EAN7340004669227
Kuvaus

DELTACO kuituliitoksen jatkokappale, ST-ST, singlemode, simplex, keraaminen, metalli

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.

Hinnan muutokset
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja13 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää