logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

DELTACO kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi

FBP-1044
4,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
40+ kpl saatavilla

Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
1-4 päivää
Tuotetiedot
EAN7340004669296
Takuu5 vuotta
Kuvaus

DELTACO kuituliitoksen jatkokappale, LC-LC, singlemode, duplex, keraaminen, muovi

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus