logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 10m

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 10m

Valmistaja: DELTACO
ID: FB-310
29,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Säästä 14% norm. 34,90 €
Tällä hetkellä ei saatavilla Arvioitu toimitus: Tuntematon
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Kaapelin halkaisija2,8 mm
Ympäristöolosuhteet
Varastointilämpötila-40 - 80 °C
Käyttölämpötila (T-T)-20 - 70 °C
Ominaisuudet
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus10 m
KaapelityyppiLSZH
Tuotteen väriOranssi
Liittimen materiaaliMetalli
Liitin 12x ST
Liitin 22x ST
Kohdistuksen häviö0,3 dB
Valokuidun rakenneMonitila
Ytimen halkaisija62,5 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Pistokkeen materiaaliVähän savuava halogeeniton (LSZH)
Liittimen 1 sukupuoliUros
Liittimen 2 sukupuoliUros
Tuetut aaltopituudet850,1300 nm
ValokuitutyyppiOM1
Liittimen sukupuoliUros/uros
Logistiikkatiedot
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
EAN7340004605966
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

DELTACO kuitukaapeli ST - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
3,90 €
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
4,10 €
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
5,60 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
6,20 €
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,10 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku