3090€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laatikon sisältö | 1 patruuna |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 30 g |
| Tuotteen korkeus | 113,5 mm |
| Tuotteen leveys | 106 mm |
| Tuotteen syvyys | 23 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 80% |
| Varastointilämpötila | 0 - 45 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 35 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 80% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 40 g |
| Pakkauksen syvyys | 23 mm |
| Pakkauksen korkeus | 113,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 106 mm |
| Erityisominaisuudet | |
| 888182031704, 888182034613, 888182034620 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Syaani |
| UNSPSC-koodi | 44103105 |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Yhteensopivuus | HP 935 -mustepatruunat toimivat seuraavissa laitteissa: HP OfficeJet 6820 HP OfficeJet Pro 6230 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Alkuperämaa | Kiina, Irlanti, Malesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| OEM-koodi | C2P24AE |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Värimusteen määrä | 9,5 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 825 sivua |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| HP-segmentti | Yritys, Yritys |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Tuotteita lavalla | 3360 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 56 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 7 kpl |
| Kuormalavan paino | 181,2 kg (399.4 lbs) |
| Kuormalavan mittasuhteet | 1199,9 x 800,1 x 1039,9 mm (47.2 x 31.5 x 40.9") |
| Tuotepakkauksen paino | 2,88 kg |
| Lavan paino | 181,2 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 60 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pääkotelon (ulko) bruttopaino (brittiläinen) | 2,88 kg (6.34 lbs) |
| Vaarakuvake(-kuvakkeet) | GHS07: haitallinen |
| Terveyshaittalauseke(-lausekkeet) | H317: Voi aiheuttaa allergisen ihoreaktion |
| EAN | 8881820346200 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä HP 935XL -mustekasetti on suunniteltu tuottamaan vakiolaatuisia syaanin värisiä tulosteita mustesuihkutekniikkaa käyttävissä laitteissa. Kasetti sisältää pigmenttipohjaista mustetta, joka parantaa tulosteen kestävyyttä ja värientoiston vakautta. Kyseessä on suurikapasiteettinen malli, jonka arvioitu sivutuotto on 825 sivua ISO/IEC-standardien mukaisesti. Kasetti on yhteensopiva useiden HP OfficeJet Pro -sarjan tulostimien, kuten mallien 6230 ja 6835, kanssa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Syaanin tulostusväri
- Suurikapasiteettinen mustekasetti
- Pigmenttipohjainen muste parantaa arkistointikestävyyttä
- Mustetilavuus 9,5 ml
- Arvioitu sivutuotto 825 sivua
- Yhteensopivuus valittujen HP OfficeJet Pro -tulostinmallien kanssa
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


