Philips 32HFL3014/12 32" HD DVB-C/T/T2 HEVC
Valmistaja: PHILIPS
ID: 32HFL3014/12
Arvioitu toimitus: 22.05. - 25.05.
39kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Näytön halkaisija81,3 cm (32")
Näytön kirkkaus250 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus1366 x 768 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)80 cm
Led-taustavalon tyyppiDirect-LED
Näytön teknologiaLED
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiHD
Näytön muotoTasainen
Natiivi virkistystaajuus50 Hz
Ääni
Nimellisteho RMS16 W
Automaattinen äänenvoimakkuuden tasaajacheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit0
Kuulokelähdöt1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
S-Video sisääntulo0
Komposiittivideo sisääntulo0
Tietokone sisään (D-Sub)checkmark
Komponenttivideo sisään (YPbPr/YCbCr)0
HDMI-porttien lukumäärä2
Yhteinen rajapinta (CI)cross
HDMI-versio1.4
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Consumer Electronics Control (CEC)EasyLink
RF-LiitintyyppiIEC
Mobile High-Definition Link (MHL)cross
Common interface Plus (CI+) -versio1.3.2
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä0
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)732 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)455 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)166 mm
Paino (ilman jalustaa)4,6 kg
Korkeus (ilman jalustaa)432 mm
Leveys (ilman jalustaa)732 mm
Syvyys (ilman jalustaa)77 mm
Paino (jalustan kanssa)4,7 kg
Virranhallinta
Virtalähteen tyyppiSisäinen
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,3 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite220 - 240 V
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiatehokkuusluokka (HDR)Not available
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti26 kWh
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Verkko
Ethernet LANcross
Wi-Ficross
Pakkaustiedot
Takuukortticheckmark
Käyttöopascheckmark
TV-viritin
Analogisen signaalin järjestelmäNTSC, PAL, SECAM
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-T, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Unitila-ajastincheckmark
Päivitettävä Firmwarecheckmark
Ohjelma-aika8 päivää
Hotel-tilacheckmark
Laiteohjelmiston päivitys (kautta)USB
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotAC
Työpöytätelinecheckmark
Muut ominaisuudet
AkkutyyppiAAA
Tuettu paristojen lukumäärä2
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisältää paristotcheckmark
3Dcross
Kello-toimintocheckmark
Kokonaisenergiankulutus41 kWh
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm