logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

MicroOptics 1000BASE-BX10-U SFP transceiver module, SMF

MicroOptics 1000BASE-BX10-U SFP transceiver module, SMF

Valmistaja: MICROOPTICS
ID: MO-C-B34121-3CL10
68,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Tällä hetkellä ei saatavilla Arvioitu toimitus: Tuntematon
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus8,5 mm
Tuotteen leveys13,4 mm
Tuotteen syvyys56,5 mm
Ympäristöolosuhteet
Suhteellinen kosteusalue10 - 80%
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 70 °C
Säilytysympäristön kosteus10 - 85%
Suorituskyky
Kaapelitekniikka1000BASE-BX10-U
PCI-väyläSFP
Tiedonsiirron enimmäisnopeus1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-Xcheckmark
ValokuituliitinLC
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Valokuitukaapelien halkaisijat9/125 µm
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Single-mode fiber (SMF) -tukicheckmark
Ominaisuudet
SertifiointiMSA
Käytönaikaisen vaihdon tukicheckmark
EAN5711045422843
Takuu3 vuotta
Source: Icecat.biz

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
2,90 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku