3490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Työkalujen määrä | 6 työkalua |
| Virranhallinta | |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 16 h |
| Toiminta-aika | 60 min |
| AC-syöttöjännite | 100-240 V |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Suojapussi | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kiinnityskammat | Parta, Korva, Kulmakarva, Viikset, Nenä, Viiksikarva |
| Liitteiden määrä | 6 |
| Huolto | Cleaning brush |
| Kampojen määrä | 6 |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Muut ominaisuudet | |
| Käyttöaika | 60 min |
| Puhdistus | Rinseable attachments |
| Nenä- ja korvatrimmeri | ![]() |
| Huoltovapaa | ![]() |
| Parta- ja sänkikampa | 2 stubble combs (1,2 mm) and 2 beard combs (3,5 mm) |
| Öljyvapaa huolto | ![]() |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Itse teroittuva terä | ![]() |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 1 mm |
| Suurin hiusten pituus | 5 mm |
| Muoto | Suorakulmio |
| Tarkkuustrimmerin tarkoitus | Parta, Korva, Kulmakarva, Nenä |
| Ominaisuudet | |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Tuotetyyppi | Parranajosetti |
| EAN | 8710103794479 |
Philips Multigroom Series 3000 MG3710/15 on johdoton trimmeri kasvojen ihokarvojen siistimiseen. Pakkaus sisältää ajopäät parran, korva-, kulma- ja nenäkarvojen trimmaamiseen. Akku kestää yhdellä latauksella jopa 60 minuuttia, ja täyteen lataaminen vie noin 16 tuntia. Ladattavan rakenteen ansiosta trimmeriä on helppo käyttää päivittäin ilman häiritsevää johtoa.
Puhdista laite huuhtelemalla irrotettavat ajopäät. Laite ei ole täysin vedenkestävä, joten sitä tulee käyttää vain kuivalla iholla. Vaihdettavien ohjauskampojen avulla voit trimmata ihokarvat haluamaasi pituuteen, ja mukana tuleva säilytyspussi pitää laitteen ja lisäosat järjestyksessä. Johdoton muotoilu helpottaa trimmeri käsittelyä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Itseteroittuvat terät: ruostumatonta terästä, ei vaadi öljyämistä.
- 1–5 mm leikkuupituus: sopii sängelle ja erilaisille partatyyleille.
- Kuusiosainen lisäosasarja: sisältää ajopäät viiksien, parran ja yksityiskohtien muotoiluun.
- Puhdistusharja: helppoon karvojen poistamiseen teristä.
- Maailmanlaajuinen jännite: tukee 100–240 V jännitettä, joten laitetta voi käyttää kaikkialla.
- Tarkkuustrimmeri: kasvojen rajaamiseen ja kulmakarvojen siistimiseen.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: 10:00 - 14:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
- leaflet (Русский)
- manual pdf (Русский)
- leaflet (Svenska)
- manual pdf (Svenska)
- manual pdf (Suomi)
- leaflet (Suomi)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


