Philips Daily Collection -monitoimikone HR7320/00, 700 W, 2,1 L, valkoinen
Valmistaja: PHILIPS
ID: HR7320/00
12590€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Kulhon työskentelytilavuus | 1,5 L |
| Näyttö | |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | LED |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,12 kg |
| Tuotteen korkeus | 396 mm |
| Tuotteen leveys | 20,9 mm |
| Tuotteen syvyys | 214 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 700 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 3,57 kg |
| Pakkauksen syvyys | 416 mm |
| Pakkauksen korkeus | 307 mm |
| Pakkauksen leveys | 254 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaulin | ![]() |
| Kapulat / vispilät | ![]() |
| Taikinakoukut | ![]() |
| Taikinan vaivaustyökalu | ![]() |
| Reseptivihko | ![]() |
| Sekoitustyökalu | ![]() |
| Raastinkiekko sisältyy | ![]() |
| Viipalointikiekko sisältyy | ![]() |
| Paloitteluterä sisältyy | ![]() |
| Sisältyvien viipalointiterien lukumäärä | 0,5 |
| Materiaali | |
| Kulhon materiaali | SAN |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Astioiden materiaali | SAN |
| Terien materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Kierrätettävän materiaalin prosenttiosuus | 75% |
| Muut ominaisuudet | |
| Toiminnot | Blending, chopping, Slicing/Shredding, Kneading, Emulsifying |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Ei sisällä | Bisphenol A (BPA) |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Bluetooth | ![]() |
| Levyjen määrä | 1 levyt |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Ohjaustyyppi | Rotaatio |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 2,1 L |
| Jäänmurskaus | ![]() |
| Muuttuvanopeuksinen | ![]() |
| Turbo | ![]() |
| Sitruspuserrin | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Johdon pituus | 1 m |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Lihamylly | ![]() |
| Kahvin jauhatus | ![]() |
| Kannun tilavuus | 1 L |
| Tuotetyyppi | Monitoimikone |
| Toimintojen määrä | 19 |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 17000 RPM |
| Keskenään vaihdettavat terät | ![]() |
| Vaivaustoiminto | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 8710103895145 |
Philips Daily Collection -monitoimikone on suunniteltu jokapäiväiseen ruoanlaittoon. Sen 700 W:n moottori hoitaa kaiken vihannesten pilkkomisesta jään murskaamiseen. 2,1 litran kulhoon mahtuu riittävästi aineksia koko perheen aterioihin, ja leveä syöttöaukko vähentää tarvetta esivalmistella raaka-aineita. Nämä ominaisuudet takaavat tasaisen lopputuloksen eri ruokalajeja valmistettaessa.
Laitteessa on jopa 19 eri toimintoa. Sen mukana tulee vaivausterä leivän ja leivonnaisten valmistukseen sekä vaihdettavat levyt viipalointia ja raastamista varten. Laitteen vakaa muovirunko on varustettu liukumattomilla jaloilla. Integroitu LED-valo ilmaisee laitteen tilan, ja puhdistus on vaivatonta, sillä kaikki irrotettavat osat ovat konepesun kestäviä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kaksinopeuksinen kiertosäädin: Helppokäyttöinen valitsin, jossa on sykäys- ja turboasetukset.
- Läpinäkyvä kulho: Aineksia on helppo seurata käsittelyn aikana.
- Ruostumaton teräterä: Kestävä terä pilkkomiseen ja sekoittamiseen.
- Integroitu johdon säilytystila: Sisäänrakennettu säilytyspaikka 1 metrin virtajohdolle pitää työtason siistinä.
- Paino: 2,12 kg; riittävän painava pysyäkseen vakaana, mutta riittävän kevyt helposti siirrettäväksi.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
- manual pdf (Русский)
- Eco passport (English)
- EU Declaration of conformity (Русский)
- EU Declaration of conformity (Svenska)
- EU Declaration of conformity (Svenska)
- EU Declaration of conformity (Suomi)
- manual pdf (Svenska)
- manual pdf (Suomi)
- EU Declaration of conformity (Русский)
- EU Declaration of conformity (Suomi)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


