Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
4890€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 559 g |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 30 - 70% |
| Varastointilämpötila | 0 - 35 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 17 - 25 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 35 - 85% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 690 g |
| Pakkauksen syvyys | 345 mm |
| Pakkauksen korkeus | 85 mm |
| Pakkauksen leveys | 115 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Muut ominaisuudet | |
| Sertifiointi | RoHS, REACH SVHC, CE MARK STMC, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Yhteensopiva |
| Yhteensopivuus | DCP-L3510 DCP-L3550 HL-L3210 HL-L3230 HL-L3270 MFC-L3710 MFC-L3730 MFC-L3750 MFC-L3770 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Keltainen |
| Alkuperämaa | Alankomaat |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| OEM-koodi | TN247Y |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 2300 sivua |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 2300 sivua |
| Logistiikkatiedot | |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 8443,99,1000 |
| EAN | 0095205035407 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Being environmentally responsible is simply the best way to do business, because it positively impacts the health of our planet, your company and your people. Everyday Remanufactured Toner by Xerox has the lowest carbon footprint than any single-use toner cartridge. Because you shouldn't have to choose between doing your part to reduce your eco-impact and your toner costs. And compatibility with the most popular printer brands means you can enjoy benchmark Xerox quality and stewardship no matter what kind of printer you have.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
