Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 910 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 3 |
| Akun jännite | 1,5 V |
| Yhteensopivat paristokoot | AAA |
| Tarvitsee patterit | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 400,05 g |
| Pakkauksen syvyys | 41,3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 266,7 mm |
| Pakkauksen leveys | 910 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Lajityyppi | Liiketaloussimulaatio |
| Alkuperämaa | Irlanti |
| Pelipainos | ![]() |
| Pelaajia enintään | 4 |
| Tuotetyyppi | Lautapeli |
| Suositusikä | Aikuinen |
| Pelin nimi | Monopoly Super Electronic Banking |
| Ehdotettu sukupuoli | Ei sukupuolirajoitusta |
| Suositeltu ikä (min) | 8 vuosi/vuosia |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 276 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 281 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 6,32 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 411 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 5,46 kg |
| EAN | 5010993718559 |
| Source: Icecat.biz | |
Monopoly Ultimate Rewards -lautapelissä on elektroninen pankki ja jännittäviä palkintoja! Jokainen pelaaja saa pankkikortin, jolla hän voi ansaita erilaisia palkintoja pelitapahtumista, kuten tietyn numeron heitosta nopalla, tiettyyn ruutuun pysähtymisestä tai tietyn kiinteistön ostamisesta. Pelaajat voivat myös lentää haluamaansa kiinteistöön pelilaudalla ja pakottaa toisen pelaajan vaihtamaan jonkin suosituista kiinteistöistään. Tässä pelissä ei käytetä seteleitä, vaan kortit ja pankki pitävät kirjaa kunkin pelaajan rahavaroista. Pelin kulku on jännittävää, kun pelaajat ostavat kiinteistöjä, perivät vuokraa ja hankkivat palkkioita! Pelin voittaa pelaaja, jolla on pelin lopussa eniten rahaa. Hasbro-, Hasbro Gaming-, Parker Brothers- ja Monopoly-nimi ja -logo, pelilaudan tunnusomainen ulkoasu, neljä kulmaruutua, Mr. Monopoly -nimi ja -hahmo sekä laudan kaikki ominaispiirteet ja pelin osat ovat Hasbron kiinteistökauppapelin ja siihen kuuluvien välineiden tavaramerkkejä.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


