BLACK+DECKER BDCDC18K-QW -akkuporakone
Valmistaja: BLACKANDDECKER
ID: BDCDC18K-QW
Arvioitu toimitus: 23.05. - 28.05.
Toimittajan lähetysarvio: 21.05.2026
Valitse myymälä
Toimittajan lähetysarvio: 21.05.2026 Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Toimittajan lähetysarvio: 21.05.2026 Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Virranhallinta
AkkuteknologiaLitiumioni (Li-Ion)
VoimanlähdeAkku
Latausaika360 min
Akun jännite18 V
Akun kapasiteetti1,5 ah
Pakkauksen sisältö
Sisältää akkulaturincheckmark
Mukana paristoja1 kpl
Akku sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Tärinä1,3 m/s ²
Suorituskyky
Poraus Ø teräkseen (maks.)1 cm
Poraus Ø puuhun (maks.)2,5 cm
Vaihteiden lukumäärä1
Tyhjäkäynti (1. vaihde)650 RPM
Suurin vääntömomentti (kovaan materiaaliin)30 Nm
Terän leveys (maks.)1 cm
Äänitehotaso76,2 dB
Äänenpainetaso65,2 dB
Ominaisuudet
Tuotteen väriMusta, Oranssi
Tuotteen muotoiluPistooliporakone
Pehmeä otincheckmark
Iskuporauscross
Istukan tyyppiAvaimeton
Säädettävä nopeuscheckmark
Sisäänrakennettu valocheckmark
Porauscheckmark
Ruuvaaminencheckmark
Säädettävä vääntömomentticheckmark
Logistiikkatiedot
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
EAN5035048645482
Source: Icecat.biz
18V Lithium-ion Drill Driver + 200mA charger +1 battery
A high performing cordless drill driver is an essential part of any DIY tool kit. A BLACK+DECKER 18V lithium-ion drill driver provides the speed, torque and battery runtime you need to take on any drilling task in a variety of materials, including timber, metal and plastics. The 10 position clutch provides the performance you need for controlled drilling and driving, whilst the compact and lightweight design gives you comfort when working at heights and access to the tightest spaces. Part of the BLACK+DECKER 18V Lithium-ion family. One battery system, endless possibilities.
Features + Benefits
- The power and speed to drill into wood, metal and for all screwdriving tasks
- 10 position clutch provides precise control for drilling into wood, metal, plastic and all screwdriving tasks.