Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Voimanlähde | Akku |
| Latausaika | 180 min |
| Akun jännite | 10,8 V |
| Akun kapasiteetti | 1,5 ah |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Sisältää akkulaturin | ![]() |
| Mukana paristoja | 2 kpl |
| Akku sisältyy | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Tärinä | 2,5 m/s ² |
| Suorituskyky | |
| Poraus Ø teräkseen (maks.) | 1 cm |
| Poraus Ø puuhun (maks.) | 2,5 cm |
| Vaihteiden lukumäärä | 2 |
| Tyhjäkäynti (1. vaihde) | 550 RPM |
| Suurin vääntömomentti (pehmeään materiaaliin) | 26 Nm |
| Suurin vääntömomentti (kovaan materiaaliin) | 12,5 Nm |
| Terän leveys (min.) | 1 mm |
| Terän leveys (maks.) | 1 cm |
| Äänitehotaso | 74 dB |
| Äänenpainetaso | 63 dB |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Oranssi |
| Tuotteen muotoilu | Pistooliporakone |
| Pehmeä otin | ![]() |
| Istukan tyyppi | Avaimeton |
| Sisäänrakennettu valo | ![]() |
| Poraus | ![]() |
| Ruuvaaminen | ![]() |
| Säädettävä vääntömomentti | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 5035048631966 |
| Source: Icecat.biz | |
The handy drill driver is the perfect tool for your toolbox. The lightweight and compact design makes it easy to use in those tight and hard to reach areas. Illuminate your work space with the onboard LED light. Uses a lithium-ion battery that holds 80% of its charge over 90 days. Start your project today.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
- manual pdf (English)
- manual pdf (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

