De'Longhi Magnifica S ECAM 20.116.B -täysautomaattinen espressokone, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 9 kg |
| Tuotteen korkeus | 351 mm |
| Tuotteen leveys | 430 mm |
| Tuotteen syvyys | 238 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1450 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 10640 kg |
| Pakkauksen syvyys | 514 mm |
| Pakkauksen korkeus | 410 mm |
| Pakkauksen leveys | 304 mm |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet, Rotaatio |
| Valmiustila | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Itsepuhdistuva | ![]() |
| Papusäiliön tilavuus | 250 g |
| CalcClean-toiminto | ![]() |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 15 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvipavut, Jauhettu kahvi |
| Höyryputki | ![]() |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Americanon valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399334908 |
De'Longhi Magnifica S ECAM 20.116.B on työtasolle sijoitettava automaattinen espressokone, joka on suunniteltu sujuvaan ja laadukkaaseen päivittäiseen kahvinvalmistukseen. Uutettavan juoman vahvuus on säädettävissä tarkasti omien mieltymysten mukaan, jolloin makuprofiilista saadaan aina juuri halutunlainen. Laitteen kaikkia toimintoja hallitaan selkeillä mekaanisilla painikkeilla ja keskellä olevalla kiertosäätimellä. Laitteessa ei ole digitaalista näyttöä, mikä pitää käyttöliittymän suoraviivaisena ja perinteisenä.
Juomavalikoima kattaa perinteisen kahvin ja espresson lisäksi americanon, manuaalisesti viimeisteltävän cappuccinon sekä kuuman veden annostelun teen valmistusta varten. Laitteen päivittäinen ylläpito on vaivatonta, sillä tippa-alusta ja vesisäiliö on helppo irrottaa pesua varten. Veden laatua voidaan parantaa tehokkaasti laitteeseen asennettavalla vesisuodattimella. Yhdeksän kiloa painava ja 430 millimetriä leveä musta laite pysyy tukevasti paikoillaan keittiötasolla.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Sopii sekä kahvipavuille että jauhetulle kahville
- Teho 1450 W
- Maksimipaine 15 bar
- Integroitu kahvimylly 250 g:n papusäiliöllä
- Manuaalinen höyryputki maidon vaahdottamiseen
- Automaattiset puhdistus- ja kalkinpoisto-ohjelmat
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


