Philips Viva Collection HR7530/10 -monitoimikone, 850 W, 2,1 L, Musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Näyttö | |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | LED |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,2 kg |
| Tuotteen korkeus | 398 mm |
| Tuotteen leveys | 20,6 mm |
| Tuotteen syvyys | 213 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 850 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 4,71 kg |
| Pakkauksen syvyys | 580 mm |
| Pakkauksen korkeus | 295 mm |
| Pakkauksen leveys | 270 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaulin | ![]() |
| Kapulat / vispilät | ![]() |
| Taikinakoukut | ![]() |
| Taikinan vaivaustyökalu | ![]() |
| Reseptivihko | ![]() |
| Lasta | ![]() |
| Vispilä | ![]() |
| Sisältää kulhon | ![]() |
| Sekoitustyökalu | ![]() |
| Kansi mukana | ![]() |
| Pastakone | ![]() |
| Leikkuukiekko sisältyy | ![]() |
| Raastinkiekko sisältyy | ![]() |
| Viipalointikiekko sisältyy | ![]() |
| Paloitteluterä sisältyy | ![]() |
| Materiaali | |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Astioiden materiaali | SAN |
| Terien materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Kierrätettävän materiaalin prosenttiosuus | 75% |
| Muut ominaisuudet | |
| Toiminnot | Blending, chopping, Slicing/Shredding, Kneading, Emulsifying, Citrus Press, Milling |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Ei sisällä | Bisphenol A (BPA) |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Bluetooth | ![]() |
| Levyjen määrä | 1 levyt |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Ohjaustyyppi | Rotaatio |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 2,1 L |
| Jäänmurskaus | ![]() |
| Muuttuvanopeuksinen | ![]() |
| Turbo | ![]() |
| Sitruspuserrin | ![]() |
| Mehulinko | ![]() |
| Pieni teholeikkuri | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Johdon pituus | 1 m |
| Turvalukko | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Lihamylly | ![]() |
| Kahvin jauhatus | ![]() |
| Konepestävät osat | ![]() |
| Säilytyslokero lisäosille | ![]() |
| Tuotetyyppi | Monitoimikone |
| Toimintojen määrä | 31 |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 19000 RPM |
| Keskenään vaihdettavat terät | ![]() |
| Planetaarinen pyöriminen | ![]() |
| Tehosekoittimen lisävaruste | ![]() |
| Vaivaustoiminto | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 8710103908401 |
Philips Viva Collection HR7530/10 -monitoimikone on monipuolinen väline päivittäiseen ruoanlaittoon. Sen 850 W:n moottori tarjoaa riittävästi tehoa paksujen seosten ja raskaiden taikinoiden työstämiseen. Tilava 2,1 litran kulho mahdollistaa suurempien annosten valmistamisen kerralla. Laite sisältää 31 toimintoa, jotka helpottavat esimerkiksi taikinan vaivaamista ja kasvisten pilkkomista.
Laitteen ruostumattomasta teräksestä valmistettu terä ja PowerChop-tekniikka takaavat tasaisen lopputuloksen sekä pehmeitä että kovia raaka-aineita käsiteltäessä. Leveä syöttöaukko vähentää raaka-aineiden esivalmistelun tarvetta. Laitetta ohjataan selkeällä kiertosäätimellä, ja sen mukana toimitetaan monipuoliset lisäosat, kuten vispilä, viipalointiterä ja taikinatyökalu.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kaksi nopeusasetusta ja pulssitoiminto tarkkaan hallintaan.
- Irrotettavat ja konepestävät lisäosat helpottavat puhdistamista.
- Sisältää sitruspuristimen ja myllyosan.
- Kestävä ja iskunkestävä SAN-muovikulho.
- Luistamattomat jalat varmistavat vakauden käytön aikana.
- 1 metrin virtajohto ja integroitu säilytyspaikka.
- Suoriutuu vaativistakin tehtävistä, kuten jään murskaamisesta.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
- manual pdf (English)
- EU Declaration of conformity (English)
- EU Declaration of conformity (Svenska)
- EU Declaration of conformity (Русский)
- EU Declaration of conformity (Suomi)
- manual pdf (Русский)
- manual pdf (Svenska)
- manual pdf (Suomi)
- EU Declaration of conformity (Svenska)
- EU Declaration of conformity (English)
- EU Declaration of conformity (Русский)
- EU Declaration of conformity (Suomi)


