Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,3 kg |
| Tuotteen korkeus | 367 mm |
| Tuotteen leveys | 126 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Teho | 450 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Pistoketyyppi | Tyyppi K |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 1,5 kg |
| Pakkauksen syvyys | 145 mm |
| Pakkauksen korkeus | 250 mm |
| Pakkauksen leveys | 270 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Mittakuppi | ![]() |
| Sisältää terän (ruostumatonta terästä) | ![]() |
| Vispilä | ![]() |
| Kuppien lukumäärä | 1 kpl |
| Materiaali | |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Astioiden materiaali | Tritan |
| Sekoituskulhon materiaali | Tritan |
| Suorituskyky | |
| Nopeuksien lukumäärä | 0,5 |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 0,6 L |
| Jäänmurskaus | ![]() |
| Turbo | ![]() |
| Pieni teholeikkuri | ![]() |
| Smoothie-kannu | ![]() |
| Kannun koko | 0,6 L |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 40000 RPM |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Pöydällä pidettävä tehosekoitin |
| Tuotteen väri | Hopea |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Poistettava kulho | ![]() |
| Irrotettava varsi | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Turvakatkaisin | ![]() |
| Johdon pituus | 0,8 m |
| Ohjauspaneelin väri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Tehosekoitin |
| Ripustettavissa | ![]() |
| Roiskesuoja | ![]() |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE |
| EAN | 4242005257485 |
Bosch Serie 2 VitaPower MMB2111T -tehosekoittimessa on tehokas moottori, joka saavuttaa erittäin korkean kierrosluvun nopeaa ja vaivatonta sekoittamista varten. Laitteen laadukkaat, ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät on optimoitu takaamaan tasainen ja samettinen koostumus erilaisille juomille ja pirtelöille. Yhden nopeusasetuksen ansiosta laitteen päivittäinen käyttö on helppoa ilman monimutkaisia säätöjä. Laite hienontaa ainesosat täysin tasaisesti, mikä helpottaa merkittävästi ruoan esivalmistelua kiireisessä arjessa.
Sekoitusastia on valmistettu erittäin kestävästä materiaalista, ja se toimii samalla kätevänä matkapullona, mikä mahdollistaa juomien nauttimisen suoraan astiasta. Kompakti muotoilu ja tyylikäs hopeinen viimeistely sopivat saumattomasti jokaiseen keittiöön, ja kumiset liukuestejalat takaavat laitteen vakauden käytön aikana. Puhdistus on vaivatonta, sillä irrotettavat osat ovat konepesun kestäviä ja roiskesuoja auttaa pitämään keittiön pinnat siisteinä. Turvakytkin varmistaa, että laite käynnistyy ainoastaan silloin, kun osat ovat kunnolla paikoillaan.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Moottorin teho 450 W
- Sekoitusastian tilavuus 0,6 l
- Yksi nopeusasetus
- Ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät
- Konepesun kestävät osat
- Valmistettu BPA-vapaasta Tritan-muovista
- Enimmäiskierrosluku 40 000 rpm
- Integroitu turvakytkin
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.


