Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Levyasema | |
| Laitteen tyyppi | HDD |
| Liitettävyys | |
| Tuetut verkkoprotokollat | HTTP, HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTSP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP, FTP |
| Verkkostandardit | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| USB 2.0 -porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 9 |
| DC-tulojakki | ![]() |
| eSATA-porttien määrä | 1 |
| Power over Ethernet -tuki | ![]() |
| eSATA | ![]() |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| VGA (D-Sub) ulos | 1 |
| Power over Ethernet (PoE)-porttien määrä | 8 |
| Audio RCA-lähtö | 1 |
| HDMI-lähtö | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 41 mm |
| Tuotteen leveys | 260 mm |
| Tuotteen syvyys | 230 mm |
| Virranhallinta | |
| Ulostulojännite | 48 V |
| Lähtövirta | 1,87 A |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Tehonkulutus (maks.) | 25 W |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Käyttölämpötila (T-T) | -10 - 45 °C |
| Tallennusväline | |
| Levyn kapasiteetti | 2 TB |
| HDD-käyttöliittymä | SATA |
| Asennettujen HDD:iden lukumäärä | 1 |
| Tuettujen HDD:iden lukumäärä | 1 |
| Tallennuksen enimmäiskapasiteetti | 8 TB |
| Asennetun tallennuskapasiteetin kokonaismäärä | 2 TB |
| Langattoman lähiverkon ominaisuudet | |
| Wi-Fi | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Sisältää johdot | HDMI |
| Pika-asennusopas | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Enimmäiserottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Käyttäjien määrä | 20 käyttäjä (t) |
| Videokoodekit | H.264 |
| Videoliiketunnistus | ![]() |
| Tuetut videomuodot | H.264, H.265 |
| Tuetut resoluutiot | 3840x2160, 1920x1080, 1440x900, 1280x1024, 1280x800, 1280x720, 1024x768 |
| Videotallennustilat | 720p, 1080p |
| Näyttötilat | Suora kuva |
| Video input kanavat | 8 kanavaa |
| Samanaikaisesti toistettujen kanavien määrä | 4 kanavaa |
| Ominaisuudet | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Musta |
| On/off-kytkin | ![]() |
| EAN | 6972489770092 |
| Source: Icecat.biz | |
Customize Your Own Security Camera System
Reolink RLN8-410 8-channel PoE NVR works perfectly with all our IP cameras – including 4K, 5MP, and 4MP PoE/WiFi cameras - for 24/7 recording, live views and more features. Apart from this NVR, you can choose up to 8 cameras to build your own video surveillance system.
PoE — Easy Setup & Real Plug and Play
A real plug and play network video recorder! This RLN8-410 NVR features PoE (Power over Ethernet), with a single network cable connecting each of your IP cameras to the NVR for both power supply and video signal transmission. Easy wiring – the wiring process can’t be simpler for DIY enthusiasts.
Local and Remote Access & Control
For local access and control
Connect the system to a monitor or an HD TV.
For remote access and control
Use free Reolink App on a mobile device, Reolink Client on a computer or via web browsers.
More Features
Use this NVR with Reolink PoE cameras and you can get a professional, reliable and DIY security camera system. You can play back any recorded video, back up local data, and do more.
Reolink RLN8-410 8-channel PoE NVR works perfectly with all our IP cameras – including 4K, 5MP, and 4MP PoE/WiFi cameras - for 24/7 recording, live views and more features. Apart from this NVR, you can choose up to 8 cameras to build your own video surveillance system.
PoE — Easy Setup & Real Plug and Play
A real plug and play network video recorder! This RLN8-410 NVR features PoE (Power over Ethernet), with a single network cable connecting each of your IP cameras to the NVR for both power supply and video signal transmission. Easy wiring – the wiring process can’t be simpler for DIY enthusiasts.
Local and Remote Access & Control
For local access and control
Connect the system to a monitor or an HD TV.
For remote access and control
Use free Reolink App on a mobile device, Reolink Client on a computer or via web browsers.
More Features
Use this NVR with Reolink PoE cameras and you can get a professional, reliable and DIY security camera system. You can play back any recorded video, back up local data, and do more.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


