Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Monipistekytkentä | ![]() |
| Helppo paritus | ![]() |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Bluetooth | ![]() |
| Bluetooth-profiilit | AAC, SBC |
| USB-liitettävyys | ![]() |
| 3,5 mm liitin | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 49 g |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 140 g |
| Pakkauksen syvyys | 70 mm |
| Pakkauksen korkeus | 190 mm |
| Pakkauksen leveys | 145 mm |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofonin herkkyys | -30 dB |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Yksisuuntainen |
| Mikrofonin mykistys | ![]() |
| Mikrofonien lukumäärä | 1 |
| Mikrofonityyppi | Puomi |
| Taitettava mikrofoni | ![]() |
| Irrotettava mikrofoni | ![]() |
| Melua vaimentava mikrofoni | ![]() |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokkeiden taajuus | 150 - 4500 Hz |
| Kuulokkeiden herkkyys | 99 dB |
| Impedanssi | 300 Ω |
| Melun vähentäminen | ![]() |
| Korvakytkentä | Korvanpäällis |
| Suurin syöttöteho | 20 mW |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Määrä | 1 |
| Kantokassi | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Pika-aloitusopas | ![]() |
| Takuukortti | ![]() |
| Korvatyynyt | ![]() |
| Turvallisuustiedote | ![]() |
| Latauskotelo | ![]() |
| Latausteline | ![]() |
| Korvapehmusteen materiaali | Keinonahka |
| Akku | |
| Pikalataus | ![]() |
| Vaihdettava paristo | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Kaiutinpuhelin | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Suojapussi | ![]() |
| Digital Signal Processing (DSP) | ![]() |
| Lähialueen kommunikointi (NFC) | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Ääniohjaus | ![]() |
| 2 korvatyynyä | Foam size M;Leatherette size M |
| Automaattinen volyymin säätö | ![]() |
| QD liitin | ![]() |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Sertifiointi | Unify |
| Johdon pituus | 1,075 m |
| Tuotteen väri | Musta |
| Kokoontaitettava | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Push-to-Talk (PTT) | ![]() |
| Irrotettava kaapeli | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Sykemittari | ![]() |
| Kuulokkeiden tyyppi | Yksikanavainen |
| Käyttötapa | Pääpanta |
| Suositeltu käyttö | Toimisto/puhelukeskus |
| Virtual surround | ![]() |
| Liiketunnistin | ![]() |
| Optimoitu | Unified Communication |
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Daisy chain | ![]() |
| Kunnostettu | ![]() |
| Toimii Amazon Alexalla | ![]() |
| Over the Air -päivitykset (OTA) | ![]() |
| Kuulonsuojausteknologiat | Jabra PeakStop |
| Phonebook access profile (PBAP) | ![]() |
| HD-ääni | ![]() |
| Terässaranat | ![]() |
| Automaattinen yhdistäminen | ![]() |
| Korvan sisäisen paineen alennus | ![]() |
| Luujohtoanturi | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 592 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 495 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 9,06 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 293 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 56 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85183000 |
| Toimittajan tiedot | |
| Materiaali | Akryylinitriilibutadieenistyreeni (ABS), Polykarbonaatti (PC) |
| Musiikkisoitin | |
| FM-radio | ![]() |
| EAN | 5706991016451 |
| Takuu | 2 vuotta |
Jabra Biz 2300 Mono Balanced on ammattikäyttöön suunniteltu johdollinen kuulokemikrofoni, joka on kehitetty erityisesti contact center -ympäristöjen vaatimuksiin. Sen yksipuolinen, korvan päälle asettuva (on-ear) rakenne mahdollistaa ympäristön äänien havainnoinnin samalla, kun käyttäjä osallistuu puheluun. Vain 49 gramman paino ja kestävä rakenne, jossa on käytetty ABS- ja PC-materiaaleja, varmistavat käyttömukavuuden koko työpäivän ajaksi. Laite liitetään tietokoneeseen USB-liitännällä, mikä takaa vakaan ja luotettavan yhteyden ilman erillistä virransyöttöä.
Äänentoisto on optimoitu selkeää puheviestintää varten. Kuulokkeen 28 mm:n elementin taajuusvaste on 150–4500 hertsiä. Yksisuuntainen varsimikrofoni on varustettu melunvaimennustekniikalla, joka vähentää tehokkaasti taustahälyä ja välittää puheen selkeänä vastapuolelle. Lisäksi kuulokkeen muotoilu tarjoaa passiivista vaimennusta ympäristön äänille. Irrotettava ja taittuva mikrofonivarsi mahdollistaa mikrofonin tarkan sijoittelun ja helpottaa kuulokkeiden säilytystä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Rakenne on yksipuolinen on-ear-kuulokemikrofoni sangalla
- Yhteys muodostetaan johdollisesti USB-liitännän kautta
- Äänentoisto perustuu 28 mm:n kaiutinelementtiin
- Mikrofoni on varustettu melunpoistotoiminnolla
- Paino on 49 grammaa ja valmistusmateriaalit ovat ABS ja PC
- Mikrofonivarsi on irrotettava ja taittuva
- Kaapelin pituus on 1,075 metriä
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 05.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.
- leaflet (English)


