Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Linssijärjestelmä | |
| Aukkoalue (F-F) | 3,5 - 5,6 |
| Polttovälialue | 18 - 105 mm |
| Polttoväli (vastaa 35 mm filmiä) | 27 - 157,5 mm |
| Objektivin rakenne (elementtejä/ryhmiä) | 15/11 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 0,45 m |
| Aukon minimikoko | 3,5 |
| Himmenninlevyjen lukumäärä | 7 |
| Aukon maksimikoko | 38 |
| Asfääristen elementtien määrä | 15 |
| Objektiivin malli | Teleobjektiivi |
| Komponentti (tuotteelle) | SLR |
| Diagonaalinen katselukulma (min.) | 15,33° |
| Diagonaalinen katselukulma (maks.) | 76° |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 420 g |
| Suodattimen koko | 6,7 cm |
| Pituus | 8,9 cm |
| Halkaisija | 7,6 cm |
| Muut ominaisuudet | |
| Suurennus | 0,2x |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Suorituskyky | |
| Yhteensopivuus | Nikon |
| EAN | 4960759025630 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Valitettavasti meillä ei ole tuotetietoja tälle tuotteelle.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
