BaByliss E976E johdoton, ladattava -hiustenleikkuukone, musta, Titanium
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 212 g |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 8 h |
| Toiminta-aika | 60 min |
| Pikalataus | ![]() |
| Paristokäyttöinen | ![]() |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Matkalukitus | ![]() |
| Kumikädensijat | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Ergonominen muotoilu | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Hiuskampa | ![]() |
| Ajopään suojus | ![]() |
| Matkapussi | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kantayksikkö | ![]() |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Muotoilukampa | ![]() |
| Sisältää sakset | ![]() |
| Sisältää öljyn | ![]() |
| Liitteiden määrä | 2 |
| Tarkkuuskampa | ![]() |
| 3 ohjauskampaa | 2 |
| Laturi | ![]() |
| Kampojen määrä | 2 |
| Muut ominaisuudet | |
| Huoltovapaa | ![]() |
| Öljyvapaa huolto | ![]() |
| Tarkkuus (askelman pituus) | 1 mm |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta, Titaani |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Terän materiaali | Titaani/ruostumaton teräs |
| Irroitettava terä | ![]() |
| Pituusvaihtoehtoja | 26 |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Suurin hiusten pituus | 2,5 cm |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Turbotila | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Partakarvakammio | ![]() |
| Tuotetyyppi | Hiustenleikkuukone |
| EAN | 3030050153231 |
BaByliss E976E on kotikäyttöön tarkoitettu hius- ja partatrimmeri. Laitteen titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät takaavat tasaisen leikkuutuloksen. Säätökiekolla voi valita 26 eri pituusasetuksesta, mikä mahdollistaa tarkasti niin hiusten siistimisen kuin pidempienkin tyylien muotoilun. Vaikka laitetta ei ole tarkoitettu koko vartalon ihokarvojen ajamiseen, sen ohjausjärjestelmä on tehokas hiusten ja parran viimeistelyyn. Terät ovat irrotettavissa puhdistusta varten.
Akkukäyttöinen leikkuri on vaivaton käyttää. Akun lataaminen täyteen kestää noin 8 tuntia mukana tulevalla johdolla. 212 grammaa painava laite on kevyt ja helppo käsitellä. Koska laite ei ole vedenkestävä, se puhdistetaan käsin mukana toimitettavalla öljyllä ja puhdistusharjalla. Pakkaus sisältää kovan säilytyslaukun sekä kaksi ohjauskampaa eri pituuksia varten.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Leikkuupituus 0,5–25 mm, 26 asetusta 1 mm välein.
- Titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät.
- Jopa 60 minuuttia johdotonta käyttöaikaa yhdellä latauksella.
- Kaksi ohjauskampaa hiusten ja parran trimmaamiseen.
- Kova säilytyskotelo.
- Irrotettava teräpää, joka voidaan puhdistaa mukana tulevalla harjalla ja öljyllä.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


