BaByliss MT727E 11-in-1 Carbon Titanium Multitrimmer -monitoimitrimmeri, musta/hopea
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 200 g |
| Johdon pituus | 2 m |
| Virranhallinta | |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 8 h |
| Toiminta-aika | 60 min |
| Merkkivalot | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Akku vähissä -merkkivalo | ![]() |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Virran näyttövalo | ![]() |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kiinnityskammat | Parta, Pää |
| 3 ohjauskampaa | 10 |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Terän materiaali | Titaani |
| Irroitettava terä | ![]() |
| Pituusvaihtoehtoja | 4 |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Suurin hiusten pituus | 8 mm |
| Tarkkuustrimmerin tarkoitus | Parta, Korva, Kulmakarva, Viikset, Nenä |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Tuotetyyppi | Parranajosetti |
| EAN | 3030050153132 |
BaByliss MT727E 11-in-1 Carbon Titanium on monitoimitrimmeri kasvojen ja vartalon huoltoon. Hiili-titaanipinnoitetut terät takaavat tasaisen leikkuujäljen kaikille karvatyypeille. Neljä pituusasetusta (0,5–8 mm) mahdollistavat tyylien vaihtelun lyhyestä sängestä pidempään partaan ja viiksiin. Pakkaus sisältää vaihtopäät tarkkaan rajaukseen sekä erilaiset terät eri vartalonosien trimmaamiseen.
Johdoton trimmeri toimii ladattavalla akulla. 8 tunnin latauksella saa 60 minuuttia käyttöaikaa. Johdottomuus helpottaa trimmaamista ja antaa liikkumavapautta sekä kasvojen muotoiluun että vartalokarvojen ajamiseen. LED-merkkivalo ilmaisee akun varaustilan. Trimmerin moottori on suunniteltu antamaan riittävästi tehoa kaikille mukana tuleville lisäosille.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Erikoisterät korva-, nenä- ja kulmakarvojen trimmaamiseen.
- LED-merkkivalo akun varaustilan seurantaan.
- Säilytyspussi lisäosille.
- Hopeanmusta runko.
- Soveltuu koko vartalon trimmaamiseen.
- Pestävät ajopäät helpottavat puhdistusta.
- Vaihdettavat ajopäät eri käyttötarkoituksiin.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


