13590€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 6 kg |
| Tarran leveys | 10,2 cm |
| Tarran korkeus | 21 cm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Tarroja per pakkaus | 840 kpl |
| Rullia paketissa | 6 |
| Etikettejä per rulla | 140 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Stanssausmerkintä |
| Tulostustekniikka | Suoralämpö |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Tarkoitus | Universaali |
| Etikettityyppi | Itse kiinnittyvä tulostintarra |
| Muoto | Suorakulmio |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Ei sisällä | Bisphenol A (BPA) |
| EAN | 3026981775659 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
DYMO LabelWriter-originaletiketter är en effektiv och plånboksvänlig lösning för alla dina post-, frakt- och organiseringsbehov. Med direkt termisk utskrift som skriver ut utan bläck eller toner får du fler etiketter med mindre kladd. LW-etiketter säljs i rullar med förstansade etiketter, så att du enkelt kan skriva ut en eller hundratals etiketter och slippa krångel med hela ark, slöseri eller etiketter som fastnar. LabelWriter-etiketter är utformade för etikettskrivare i DYMO 450-serien, 4XL samt trådlösa LabelWriter-etikettskrivare.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitus: 29.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 31.05.
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 31.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 01.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 01.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 31.05.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 31.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 29.05. - 01.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 31.05.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 31.05.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
