ASUS VA27ACFSN 27" QHD, IPS -näyttö, USB-C hub
Valmistaja: ASUS
ID: 90LM06GJ-B01170
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
40+kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,233 x 0,233 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)1300:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Kuvakoko, vaaka60,9 cm
Kuvakoko, pysty35,5 cm
Näytön halkaisija68,6 cm (27")
Vasteaika (tyypillinen)5 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus2560 x 1440 pikseliä
Digitaalinen vaakataajuus30 - 84 kHz
Digitaalinen pystytaajuus48 - 100 Hz
Ruudun halkaisija (cm)68,58 cm
Kosketusnäyttöcross
Taustavalon tyyppiLED
Suurin päivitystaajuus100 Hz
Näytön teknologiaLCD
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiWide Quad HD
Pikselitiheys109 ppi
Paneelin tyyppiIPS
Näytön muotoTasainen
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
sRGB-kattavuus (tyypillinen)99%
HDR-tuettucross
Näytön kirkkaus (tavallinen)350 cd/m²
VakiovärialueNTSC
Liitettävyys
AC-sisääncheckmark
HDMI-porttien lukumäärä1
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.2
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä3
USB C-tyypin downstream -porttien määrä1
USB Type-C DisplayPort Alternate Modecheckmark
USB Power Deliverycheckmark
USB Power Delivery asti90 W
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)614 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)517,8 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)226,3 mm
Paino (ilman jalustaa)4,75 kg
Korkeus (ilman jalustaa)365,9 mm
Leveys (ilman jalustaa)614 mm
Syvyys (ilman jalustaa)48 mm
Paino (jalustan kanssa)6,8 kg
Virranhallinta
Virrankulutus19 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus (PowerSave)0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)Not available
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti26 kWh
Verkko
Ethernet LANcheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino9,8 kg
Pakkauksen syvyys171 mm
Pakkauksen korkeus516 mm
Pakkauksen leveys687 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Korkeudensäätöcheckmark
Kääntyvä kulma alue-180 - 180°
Kallistuskulma-5 - 35°
Pivot-toimintocheckmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
Pivot-kulma-90 - 90°
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)15 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotAC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Pika-aloitusopascheckmark
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
SertifiointiEnergy Star
EPEAT Silver
TCO Certified
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
FSC Mixed
RJ-45 porttien määrä1
Tuotekohtaiset tekniikatEye Care+
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaKoti
Irrotettava tukicheckmark
Suorituskyky
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccross
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
Multimedia
Nimellisteho RMS4 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
Kestävän kehityksen mukainencheckmark
Kestävän kehityksen sertifikaatitENERGY STAR, EPEAT Silver
EAN4711387163061
Takuu3 vuotta
Monipuoliset liitännät, kuten HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 ja integroitu USB 3.2 Gen 1 -keskitin, tekevät laitteesta joustavan työkäytössä. USB-C-portti mahdollistaa videon, datan ja virran siirron yhdellä kaapelilla, mikä yksinkertaistaa työpisteen kaapelointia. Kattavat ergonomiasäädöt, mukaan lukien 150 mm korkeussäätö, kallistus, kääntö ja pystyasentoon kiertäminen (pivot), mahdollistavat työasennon optimoinnin. Lisäksi näyttö on varustettu integroiduilla kaiuttimilla ja 100 x 100 mm VESA-kiinnityksellä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 27 tuuman näyttö 2560 x 1440 QHD-resoluutiolla
  • Litteä IPS-paneeli 178 asteen katselukulmilla
  • Enintään 100 Hz virkistystaajuus ja 5 ms vasteaika
  • 350 cd/m² kirkkaus ja 1300:1 tyypillinen kontrastisuhde
  • Liitännät: HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 ja USB-C-keskitin
  • Tukee AMD FreeSync -teknologiaa (Adaptive Sync)
  • Kattavat ergonomiasäädöt: korkeus, kallistus, kääntö ja pivot
  • Välkkymätön taustavalo ja Low Blue Light -tekniikka
  • Integroidut 2 x 2 W stereokaiuttimet