281990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Näyttö | |
| Kuvapikselitiheys | 429,6 x 429,6 mm |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näytön halkaisija | 2,18 m (86") |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Näytön erottelutarkkuus | 4K 3840 x 2160 pixels |
| Kosketusnäyttö | ![]() |
| Kosketusteknologia | Multi-touch |
| Kosketusnäytön tyyppi | Infrapuna |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Värikirjo | 72% |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Haze rate | 25% |
| Maksimaalinen pikselikello | 78 MHz |
| Liitettävyys | |
| Video ulos | Kyllä |
| Äänen ulostulo | 1 |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 2 |
| RS-232-portit | 2 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| Mikrofoni | 3,5 mm |
| HDMI-versio | 2.0 |
| HDCP | ![]() |
| HDCP versio | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 4 |
| IR-tuloliitin | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 56,5 kg |
| Tuotteen korkeus | 1160 mm |
| Tuotteen leveys | 1957 mm |
| Tuotteen syvyys | 99 mm |
| Kehyksen leveys | 1,64 cm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 486 W |
| Virrankulutus (lepotila) | 0,5 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Projektori | |
| Sisäänrakennettu projektori | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 74,3 kg |
| Pakkauksen syvyys | 225 mm |
| Pakkauksen korkeus | 1283 mm |
| Pakkauksen leveys | 2110 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Sertifiointi | Part 15, Subpart B Class A KS C9832, KS C9835 EN55032:2015/A11:2020/A1:2020,EN 55035:2017/A11:2020 EN 61000-3-2:2019/A1:2021 EN 61000-3-3:2013/A1:2019/A2:2021 EN 61000-3-2:2019/A1:2021 EN 61000-3-3:2013/A1:2019/A2:2021 EN 61000-3 IEC 62368-1 Edtion 3&IEC 60950-1 UL62368-1 edition 3 GB4943.1-2022 PSB+ IEC 62368-1 NOM-019 K 62368 IRAM+ IEC 62368-1 EAC+ IEC 62368-1 INMETRO+ IEC 62368-1 SASO+ IEC 62368-1 BSMI+ IEC 62368-1 IEC 62368-1/AS/NZS 62368-1 IEC60950-1 / IS13252 |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| VESA-asennusliitännät | 800 x 600 mm |
| VESA-kiinnitys | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Toiminta-aika (tunteja/päiviä) | 12/7 |
| Tietokonejärjestelmä | |
| Sisäinen enimmäismuisti | 64 GB |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Android |
| Käyttöjärjestelmän versio | 13 |
| EAN | 8806095575742 |
| Takuu | 3 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Valitettavasti meillä ei ole tuotetietoja tälle tuotteelle.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


