Philips OneBlade Face QP2724/10 -hybridimuotoilija, limenvihreä, hiilenharmaa
Valmistaja: PHILIPS
ID: QP2724/10
3190€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Virranhallinta | |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku/USB |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 8 h |
| Akun jännite | 5 V |
| Toiminta-aika | 45 min |
| Tehonkulutus (maks.) | 0,5 W |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Ajopään suojus | ![]() |
| Virtajohto mukana | ![]() |
| Suojakannet | ![]() |
| Liitteiden määrä | 3 |
| Laturi | ![]() |
| Kampojen määrä | 3 |
| Sänkikampojen lukumäärä | 3 |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Suorituskyky | |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Pituusvaihtoehtoja | 3 |
| Suurin hiusten pituus | 5 mm |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Harmaa, Lime |
| Johdoton | ![]() |
| Ajopäiden lukumäärä | 1 pää(t) |
| Parranajokonejärjestelmä | Teräverkollinen parranajokone |
| Trimmeri | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Kelluva pää | ![]() |
| Tuotetyyppi | Parranajosetti |
| Lyhyille hiuksille sopiva | ![]() |
| Parranajokoneen päiden/terien lukumäärä | 1 |
| EAN | 8720689020725 |
Philips OneBlade Face QP2724/10 on johdoton laite parran trimmaamiseen, rajaamiseen ja ajamiseen. Nopeasti liikkuvassa terässä on liukua parantava pinnoite ja ihoa suojaavat pyöristetyt kärjet. Se sopii kaikenpituisille partakarvoille, halusitpa ylläpitää sänkeä tai muotoilla tarkkoja rajoja. Laite toimii sekä märkä- että kuiva-ajossa, ja se on täysin vesitiivis.
Ajopää myötäilee kasvojen ja leuan muotoja ja pysyy tasaisesti ihoa vasten. Laite on helppo huuhdella puhtaaksi käytön jälkeen. Ergonominen, hiilenharmaa ja limenvihreä varsi takaa varman otteen myös muotoilun aikana. Pakkaus sisältää teräsuojuksen säilytystä varten.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 45 minuutin akunkesto: riittää useammalle ajokerralle yhdellä latauksella.
- 8 tunnin lataus: latautuu täyteen USB-liitännän kautta.
- Kolme ohjauskampaa: 1 mm, 3 mm ja 5 mm kammat sängelle.
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu terä: kestävä terä parran ajoon.
- 0 mm minimipituus: mahdollistaa tarkan ajon ilman tavallisten terien aiheuttamaa ihoärsytystä.
- Maailmanlaajuinen jännite: mukautuu eri jännitestandardeihin matkustaessa.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 30.05. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 04.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 05.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 05.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 04.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 30.05. - 05.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 31.05. - 04.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

