LG UltraGear 24GS60F-B 24" Full HD, IPS -pelinäyttö
Valmistaja: LG
ID: 24GS60F-B
Valitse malli
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
13kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2745 x 0,2745 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)1000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija61 cm (24")
Vasteaika (tyypillinen)1 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)60,9 cm
Kosketusnäyttöcross
Suurin päivitystaajuus180 Hz
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Pikselitiheys93 ppi
Paneelin tyyppiIPS
Näytön muotoTasainen
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
sRGB-kattavuus (tyypillinen)99%
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Vasteajan mittaustyyppiGTG (Gray to Gray)
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3.5mm
DC-tulojakkicheckmark
HDMI-porttien lukumäärä1
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
Upstream -porttien määrä0
USB A-tyypin downstream -porttien määrä0
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)540,8 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)408,9 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)180,5 mm
Paino (ilman jalustaa)3,5 kg
Korkeus (ilman jalustaa)323,8 mm
Leveys (ilman jalustaa)540,8 mm
Syvyys (ilman jalustaa)42,8 mm
Paino (jalustan kanssa)4 kg
Virranhallinta
Virrankulutus27 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti18 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti24 kWh
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino5,2 kg
Pakkauksen syvyys396 mm
Pakkauksen korkeus149 mm
Pakkauksen leveys613 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
Kaapelilukkopaikkacross
Korkeudensäätöcross
Pivot-toimintocheckmark
On Screen Display (OSD)checkmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscross
Korkeussäätöcheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotDisplayPort
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Tuotekohtaiset tekniikatBlack Stabilizer, Crosshair
FPS-laskincheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
Suorituskyky
ÄlytilatEnergiansäästö
NVIDIA G-SYNCcheckmark
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
NVIDIA G-SYNC -tyyppiG-SYNC Compatible
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync
Multimedia
Nimellisteho RMS0 W
Sisäiset kaiuttimetcross
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä0
EAN8806096012321
Takuu1 vuosi
Yhteensopivuus sekä NVIDIA G-SYNCin että AMD FreeSync Premium -tekniikoiden kanssa synkronoi näytön virkistystaajuuden näytönohjaimen kanssa, mikä vähentää kuvan repeilyä. Näytön litteä paneeli on varustettu heijastuksia vähentävällä pinnoitteella, joka parantaa katselumukavuutta valoisissa olosuhteissa. Jalusta mahdollistaa näytön kallistamisen ja kääntämisen pystyasentoon (pivot). Liitäntävaihtoehtoina ovat DisplayPort 1.4- ja HDMI 2.0 -portit sekä kuulokeliitäntä, ja VESA 100 x 100 mm -kiinnitys mahdollistaa näytön asentamisen erilliseen telineeseen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 24 tuuman näyttö 1920 x 1080 resoluutiolla
  • Litteä IPS-paneeli
  • 180 Hz virkistystaajuus ja 1 ms vasteaika (GtG)
  • 300 cd/m² kirkkaus ja 1000:1 kontrastisuhde
  • HDR10-tuki ja 99 % sRGB-väripeitto
  • Yksi HDMI 2.0, yksi DisplayPort 1.4 ja kuulokeliitäntä
  • Yhteensopiva NVIDIA G-SYNCin ja AMD FreeSync Premiumin kanssa
  • Kallistus, pivot-toiminto ja 100 x 100 mm VESA-kiinnitys
  • Välkkymätön taustavalo ja heijastamaton pinta
  • Mitat 540,8 x 408,9 x 180,5 mm ja paino 4,0 kg jalustalla