Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Hierontapää | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 286 g |
| Tuotteen korkeus | 142 mm |
| Tuotteen leveys | 118 mm |
| Tuotteen syvyys | 57 mm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 346 g |
| Pakkauksen syvyys | 235 mm |
| Pakkauksen korkeus | 80 mm |
| Pakkauksen leveys | 165 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen sisältö | |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Epilaattori | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Purppura, Valkoinen |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Taustavalo | ![]() |
| Jäähdytys | ![]() |
| Hieronta-toiminto | ![]() |
| Shaver | ![]() |
| Sisäänrakennettu valo | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Atuloiden määrä | 20 pinsettiä |
| Bikialueen ihokarvatrimmerin pää | ![]() |
| Kehon alueet | Runko |
| Tuotetyyppi | Epilaattori |
| Lyhyille hiuksille sopiva | ![]() |
| Pinsettiteknologiat | MicroGrip |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 7500435224970 |
Braun Silk-épil 3 (224970) on verkkovirralla toimiva epilaattori, joka poistaa ihokarvat juurineen pitkäkestoisen lopputuloksen varmistamiseksi. Laitteen 20 pinsetin järjestelmä nappaa ja poistaa ihokarvat eri puolilta kehoa, myös ne lyhyet karvat, joita on perinteisellä vahauksella vaikea saada pois. Verkkovirtakäyttöisyys takaa tasaisen ja keskeytymättömän tehon koko käytön ajan. Laite on oiva vaihtoehto ihokarvojen ajelulle niille, jotka haluavat pitää ihonsa sileänä useiden viikkojen ajan.
Kaksi nopeusasetusta mahdollistavat tehon säätämisen karvoituksen ja ihon herkkyyden mukaan. Integroitu valo auttaa havaitsemaan hienot tai vaaleat ihokarvat, jotka voisivat muuten jäädä huomaamatta. Laitteessa on kestävä violetti-valkoinen viimeistely. Tämä malli on tarkoitettu vain kuivakäyttöön, eikä sitä saa käyttää suihkussa tai upottaa veteen. Kompakti muotoilu takaa laitteesta hyvän otteen ja helpottaa sen hallintaa. Muista puhdistaa pinsettipää mukana tulevalla harjalla jokaisen käyttökerran jälkeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 20 pinsetin järjestelmä poistaa ihokarvat tehokkaasti juurineen.
- Kaksi nopeusasetusta: valitse hellävarainen tai nopeampi käsittely.
- Integroitu Smartlight-valo auttaa näkemään hienot tai piilossa olevat ihokarvat.
- Verkkovirtakäyttöinen: tasainen ja luotettava suorituskyky.
- Tehokas lyhyillekin ihokarvoille, mikä takaa pitkäkestoisen sileyden.
- Suunniteltu vartalon ihokarvojen poistoon.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


