BaByliss Super-X Metal E996E johdoton -hiustenleikkuukone, Anthracite, Stainless steel
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 264 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Latausaika | 3 h |
| Toiminta-aika | 180 min |
| Merkkivalot | |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Akku vähissä -merkkivalo | ![]() |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Kahva(t) | ![]() |
| Kumikädensijat | ![]() |
| Varastointitelakka | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | Digitaalinen |
| Pakkauksen sisältö | |
| Hiuskampa | ![]() |
| Matkapussi | ![]() |
| Sisältää öljyn | ![]() |
| Liitteiden määrä | 12 |
| 3 ohjauskampaa | 10 |
| Laturi | ![]() |
| Kampojen määrä | 10 |
| Tukiaseman toiminnot | Lataus |
| Kamman tyyppi | Kiinteä |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Antrasiitti, Ruostumaton teräs |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Irroitettava terä | ![]() |
| Pituusvaihtoehtoja | 5 |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,6 mm |
| Suurin hiusten pituus | 2,5 cm |
| Soveltuvuus | Pää |
| Muoto | Sylinteri |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Hiustenleikkuukone |
| EAN | 3030050165371 |
Akkukäyttöinen BaByliss Super-X Metal (E996E) on jämäkkä hiustenleikkuri. Sen metallirunko lisää laitteen vakautta ja vähentää tärinää käytön aikana. Ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät leikkaavat hiuksia takeltelematta, ja ohjausjärjestelmä varmistaa tasaisen leikkuujäljen. Laite on tarkoitettu hiusten leikkaamiseen, eikä se sovellu vartalon ihokarvojen ajeluun. Terät ovat irrotettavissa, mikä tekee puhdistamisesta vaivatonta.
Leikkuri toimii litiumioniakulla ja latautuu USB-liitännän kautta. Kädensijan kumipintaiset otepinnat varmistavat pitävän otteen myös tarkkaa viimeistelyä tehtäessä. Pakkauksen mukana toimitetaan säilytysteline, joka pitää tarvikkeet järjestyksessä, sekä säilytyspussi suojaamaan laitetta kuljetuksen aikana. Voit ylläpitää leikkurin suorituskykyä levittämällä teriin mukana tulevaa voiteluöljyä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Jopa 180 minuuttia käyttöaikaa täydellä kolmen tunnin latauksella.
- Digitaalinen näyttö, joka osoittaa akun varauksen ja latauksen tilan.
- 10 ohjauskampaa ja 5 pituusasetusta välillä 0,6–25 mm.
- 20 minuutin pikalataustoiminto yhtä leikkauskertaa varten.
- Metallirunko ja luistamattomat otepinnat takaavat tasapainoisen käsittelyn.
- Sisältää lataustelineen.
- 12 lisäosaa eri hiuspituuksille ja tyyleille.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


