9790€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,56 kg |
| Tuotteen korkeus | 750 mm |
| Tuotteen leveys | 750 mm |
| Tuotteen syvyys | 750 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Enimmäispaino | 150 kg |
| Oikeaoppinen käyttö | Sisätila |
| Pestävä | ![]() |
| Pintamateriaali | Kangas |
| Muoto | Pyöreä |
| Logistiikkatiedot | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| EAN | 4002432134786 |
| Source: Icecat.biz | |
Leitz aktiivipallo, jossa on pysäytystoiminto, kannustaa selän ja ydinlihasten liikettä parantamaan ryhtiä ja lievittämään selkäkipuja. Ihanteellinen lisäistuin, joka pitää sinut aktiivisena työnteon aikana. IGR- ja TÜV-sertifioitu. 75 cm:n halkaisijansa ansiosta tämä pallotuoli sopii ihanteellisesti 181-200 cm:n pituisille henkilöille. Lisäpaino estää palloa vierimästä pois, kun se seisoo ja on turvallinen säilytystä varten. Tämän tyylikkään pallotuolin minimalistinen design vaikuttaa myönteisesti hyvinvointiin luomalla vaivattomasti täydellisen aktiivisen työskentely-ympäristön. Vaihda palloa ja tuolia 30 minuutin välein ja varmista, että pallo on täytetty oikein käyttöohjeen mukaisesti. Yhdistettynä muihin Leitz Ergo -tuotteisiin saat kutsuvan ja joustavan työtilan, joka auttaa sinua pysymään aktiivisena ja tuottavana koko päivän ajan.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

