Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Muisti | |
| Sisäinen muisti | ![]() |
| Muistikorttipaikat | ![]() |
| Näyttö | |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Bluetooth | ![]() |
| USB-portti | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 7,5 g |
| Tuotteen korkeus | 8 mm |
| Tuotteen leveys | 32 mm |
| Tuotteen syvyys | 32 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 23 g |
| Pakkauksen syvyys | 60 mm |
| Pakkauksen korkeus | 18 mm |
| Pakkauksen leveys | 60 mm |
| Ohjelmisto | |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android 9.0 |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Akku | |
| Akkutyyppi | CR2032 |
| Akun elinikä | 1 vuosi/vuosia |
| Ominaisuudet | |
| Sähkökäyttöinen kompassi | ![]() |
| Tuotteen väri | Vihreä |
| Maksimi käyttöetäisyys | 100 m |
| Tarkoitus | Universaali |
| International Protection (IP)-koodi | IP67 |
| Suojaustoiminnot | Hylkii vettä |
| Tuotetyyppi | Etsin |
| EAN | 0840023272400 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Helppo käyttöönotto ja paikannus millä tahansa Android-puhelimella
Kiinnitä moto tag haluamaasi esineeseen ja käytä Android-puhelintasi paikantaaksesi sen äärimmäisellä tarkkuudella missä päin maailmaa tahansa.
Suojaus ei-toivottua seurantaa vastaan
Saat mielenrauhan tietäen, että kaikki seuranta on yksityistä ja moto tag on suojattu päästä päähän sekä salattu Googlen luotetussa verkossa.
Bluetooth- ja UWB-tarkkuus
Käytä Googlen Find My Device - sovellusta paikantaaksesi läheiset esineet nopeasti, mukaan lukien tarkka, vaiheittainen paikannus UWB-varustetulla puhelimella.
Sopii suosittuihin lisävarusteisiin
Nauti tyylikkäästä ja siististä moto tagista, joka toimii saumattomasti tavaroidesi kanssa ja sopii moniin suosittuihin kolmannen osapuolen lisävarusteisiin.
Kiinnitä moto tag haluamaasi esineeseen ja käytä Android-puhelintasi paikantaaksesi sen äärimmäisellä tarkkuudella missä päin maailmaa tahansa.
Suojaus ei-toivottua seurantaa vastaan
Saat mielenrauhan tietäen, että kaikki seuranta on yksityistä ja moto tag on suojattu päästä päähän sekä salattu Googlen luotetussa verkossa.
Bluetooth- ja UWB-tarkkuus
Käytä Googlen Find My Device - sovellusta paikantaaksesi läheiset esineet nopeasti, mukaan lukien tarkka, vaiheittainen paikannus UWB-varustetulla puhelimella.
Sopii suosittuihin lisävarusteisiin
Nauti tyylikkäästä ja siististä moto tagista, joka toimii saumattomasti tavaroidesi kanssa ja sopii moniin suosittuihin kolmannen osapuolen lisävarusteisiin.
- Yhteensopivuus: Android 9.0 -laitteet ja uudemmat
- Bluetooth 5.4
- Tukee UWB ja Bluetooth Low Energy
- Ääni 75 dB 10 cm etäisyydellä
- Toimii CR2032 paristolla, sisältyy pakkaukseen. Kesto jopa vuosi.
- IP67 vesi- ja pyölysuojattu
- Rungon materiaali: Muovi
- Väri: Jade Green
- Mitat: 31,9 x 8 mm
- Paino: 7,5g
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


