Taurus Verona 6 Inox 6 kupin -kahvinkeitin, musta, ruostumaton teräs
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 271 mm |
| Tuotteen leveys | 152 mm |
| Tuotteen syvyys | 191 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 600 W |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 40 min |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Ruostumaton teräs |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Kotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Pestävä suodatin | ![]() |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lusikka mukana | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 6 kuppia |
| Tippalukko | ![]() |
| Lämpölautanen | ![]() |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Vesisuihkujen määrä | 1 |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Ohje |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Aktivointityypit | Työntöpainike |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8414234206398 |
Taurus Verona 6 Inox -kahvinkeitin tarjoaa vaivattoman tavan valmistaa suodatinkahvia arjen tarpeisiin. Kompakti keitin valmistaa kerralla jopa kuusi kupillista kahvia suoraan jauhetusta kahvista. Laitteessa on selkeä vesimäärän ilmaisin, joka helpottaa oikean vesimäärän mittaamista säiliötä täytettäessä. Valmis kahvi suodattuu mukana tulevaan lasikannuun 600 watin teholla. Keittimen vakiovarusteisiin kuuluu pestävä kestosuodatin, jonka ansiosta erillisiä kertakäyttöisiä paperisuodattimia ei välttämättä tarvita.
Keittimen ruostumattomalla teräksellä viimeistelty runko on kestävä ja sulautuu tyylikkäästi keittiön muuhun sisustukseen. Käytännöllinen tippalukko estää kahvin valumisen lämpölevylle, kun lasikannu siirretään pois paikaltaan kesken suodatuksen tai heti sen jälkeen. Integroitu lämpölevy pitää valmiin kahvin lämpimänä ja tarjoiluvalmiina. Arjen turvallisuutta lisää automaattinen virrankatkaisu, joka sammuttaa laitteen 40 minuutin kuluttua käynnistyksestä. Kompaktin rakenteen ja irrotettavan suodatintelineen ansiosta laitteen päivittäinen käyttö ja puhtaanapito ovat mahdollisimman vaivattomia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 6 kupillista
- Käytettävä kahvi: Jauhettu kahvi
- Säiliö valmiille kahville: Kannu
- Kannun materiaali: Lasi
- Teho: 600 W
- Lämpimänäpitotoiminto: Kyllä
- Automaattinen virrankatkaisu: 40 min
- Tippalukko: Kyllä
- Rungon materiaali: Ruostumaton teräs
- Väri: Musta, ruostumaton teräs
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


