25490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Liitettävyys | |
| USB-liitin | USB Type-C |
| USB-portti | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,37 kg |
| Tuotteen korkeus | 85 mm |
| Tuotteen leveys | 288 mm |
| Tuotteen syvyys | 101 mm |
| Skannaaminen | |
| Harmaasävyjen tasot | 256 |
| Skannauksen enimmäiskoko | 215,9 x 355,6 mm |
| Optinen skannauserottelutarkkuus | 600 x 600 DPI |
| Tehostettu skannaustarkkuus | 1200 x 1200 DPI |
| Kaksipuolinen skannaus | ![]() |
| ADF-skannausnopeus (mustavalkoinen, A4) | 7 ppm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 11 W |
| Virtalähteen tyyppi | USB |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,1 W |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Paperinkäsittely | |
| Tuetut skannausmediatyypit | Käyntikortti, Muovikortti, Paksu paperi, Tavallinen paperi, Uusiopaperi, Ohut paperi |
| Kortin paksuus (maksimi) | 1,24 mm |
| Suurin ISO A-luokan paperikoko | A4 |
| Paperikasetin tulsotusmateriaalin paino | 51,8 - 128 g/m² |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,36 kg |
| Pakkauksen syvyys | 200 mm |
| Pakkauksen korkeus | 369 mm |
| Pakkauksen leveys | 158 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää johdot | USB |
| Suunnittelu | |
| Skannerityyppi | ADF-skanneri |
| Tuotteen väri | White |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Skannaa | PC |
| Skannausajurit | ICA, SANE, TWAIN, WIA |
| EAN | 4977766832229 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Tee päivittäisestä asiakirjojen skannauksesta yksinkertaista ja valitse pieni kannettava ADS-1300-skanneri.Skannaa ja tallenna asiakirjasi missä tahansa työskenteletkin. Oli kyse sitten sähkölaskusta, yritysasiakirjoista tai lääkärintodistuksista, voit skannata ja tallentaa tiedot turvallisesti digitaalisiksi ja löydät ne nopeasti aina kun niitä tarvitset.Skannaa PC:lle, pilvipalveluun, USB-isäntäänMukana PDF-muokkausohjelmaLisävarusteena ulostuloalusta skannatuille sivuille - tutustu ja lue lisää: OT1001C*Tarkemmat tiedot löytyvät teknisestä esitteestä
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitus: 25.05. - 28.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 27.05.
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 27.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 27.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 27.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 25.05. - 28.05.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 27.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 27.05.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


