Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Näyttö | |
| Taustavalon väri | Oranssi |
| Rivien lukumäärän näyttö | 2 linjat |
| Taustavalo | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 186 g |
| Tuotteen korkeus | 80 mm |
| Tuotteen leveys | 95 mm |
| Tuotteen syvyys | 25 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkutyyppi | AA |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 2 |
| Voimanlähde | Akku |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen syvyys | 88 mm |
| Pakkauksen korkeus | 47 mm |
| Pakkauksen leveys | 123 mm |
| Pakkauksen paino | 230 kg |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Takuukortti | ![]() |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Materiaali | |
| Kotelon materiaali | Synteettinen |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Torkkutoiminto | ![]() |
| Kielten tuki | Multi |
| Herätyskello | ![]() |
| Kalenteri | ![]() |
| Lämpötilan mittausalue | 0 - 45 °C |
| Lämpömittari | ![]() |
| Lämpötilan merkkivalo | ![]() |
| Hälytys | ![]() |
| Lämpötilan mittausyksiköt | F, °C |
| Viikonpäivämerkintä | ![]() |
| Hälytysaikojen määrä | 1 |
| EAN | 4047443320094 |
| Source: Icecat.biz | |
- DCF radio clock that digitally indicates the time, alarm time, date and temperature
- DCF radio clock which automatically adjusts to the world's most accurate clock
- Light sensor with on/off option is automatically activated in the dark
- Two-line display with a large time display
- Orange backlight
Clock/calendar/alarm function:
- Shows the time in twelve hour or twenty-four hour clock
- Date display (day/month/weekday)
- Weekday display (5 languages: German, English, Italian, French, Spanish)
- One alarm time can be programmed
- Snooze function
Thermometer:
- Measures the temperature in both degrees Celsius or Fahrenheit
- DCF radio clock which automatically adjusts to the world's most accurate clock
- Light sensor with on/off option is automatically activated in the dark
- Two-line display with a large time display
- Orange backlight
Clock/calendar/alarm function:
- Shows the time in twelve hour or twenty-four hour clock
- Date display (day/month/weekday)
- Weekday display (5 languages: German, English, Italian, French, Spanish)
- One alarm time can be programmed
- Snooze function
Thermometer:
- Measures the temperature in both degrees Celsius or Fahrenheit
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

