Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
HP Color LaserJet CP6015DN Duplex, LAN, A4 -värilasertulostin
Valmistaja: HEWLETT-PACKARD
ID: Q3932A#B19
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 2000,Windows Vista Business,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.4 Tiger,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion |
| Tuetut palvelinkäyttöjärjestelmät | Windows Server 2003,Windows Server 2003 x64,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2008 x64 |
| Liitettävyys | |
| Vakioliitännät | Ethernet,USB 2.0 |
| Paino ja mitat | |
| Mitat (LxSxK) | 704 x 635 x 580 mm |
| Paino | 86,2 kg |
| Lavan mitat (L x S x K) | 900 x 800 x 860 mm |
| Pakkauksen koko | 900 x 800 x 860 mm |
| Enimmäismitat (L x S x K) | 983 x 1079,5 x 580 mm |
| Pakkauksen paino | 103,2 kg |
| Tulostus | |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A3) | 20,5 ppm |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4/US Letter) | 41, 40 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Lämpenemisaika | 150 s |
| Ensimmäisen sivun tulostusnopeus (musta, normaali) | 11 s |
| Tulostusteknologia | |
| Väri | ![]() |
| Suurin resoluutio | 600 x 1200 DPI |
| Tulostustekniikka | Laser |
| Värikasettien määrä | 4 |
| Vakiotulostuskielet | PCL 5,PCL 6,PDF 1.3,PostScript 3 |
| Suurin toimintajakso | 175000 sivua kuukaudessa |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Kaksipuolinen tulostus | ![]() |
| Käyttömäärä (suositus) | 4000 |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 1195 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,1 W |
| Virrankulutus (PowerSave) | 18,9 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 207 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Varastointilämpötila | 0 - 35 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 50 - 86 ° F |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Verkko | |
| Verkkovalmius | ![]() |
| Ethernet LAN | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Paperinkäsittely | |
| Suurin tulostusalue | A4 (210 x 297 mm) |
| ISO A-sarjan koot (A0...A9) | A4 |
| Vakiosyöttölaitteen materiaalit | Kartonki, Kirjekuoret, Kiiltävä paperi, Tarrat, Tavallinen paperi, Uusiopaperi, Piirtoheitinkalvot |
| Suurin ISO A-luokan paperikoko | A4 |
| Muut ominaisuudet | |
| Tulosteen ylämarginaali (A4) | 2 mm |
| Suositeltava käyttölämpötila-alue | 17 - 25 °C |
| Tulostuslaatu (väri, paras laatu) | 1200 DPI |
| Tulosteen vasen marginaali (A4) | 2 mm |
| Tulostusnopeus (väri, paras laatu, A4) | 41 ppm |
| Äänenpainetaso | 54 dB |
| Tulostuslaatu (musta, normaalilaatu) | 1200 DPI |
| Vakiotulostuskapasiteetti kirjekuorille | 10 arkkia |
| Tulostusnopeus (musta, paras laatu, A4) | 41 ppm |
| Tulosteen oikea marginaali (A4) | 2 mm |
| Tulosteen alamarginaali (A4) | 2 mm |
| Kirjekuorten syöttäjä | N |
| Mac-yhteensopivuus | ![]() |
| Koko | 70,4 cm (27.7") |
| Tulostuslaatu (musta, paras laatu) | 1200 x 600 DPI |
| Vakiokapasiteetti kalvoilla | 500 arkkia |
| Automaattinen paperitunnistin | Y |
| Kuormalavan mittasuhteet | 899,9 x 799,8 x 859,8 mm (35.4 x 31.5 x 33.9") |
| Tuotteen koko avattuna | 98,3 cm (38.7") |
| Pakkauksen koko | 899,9 x 799,8 x 859,8 mm (35.4 x 31.5 x 33.9") |
| Duplex sitova | Y |
| SureSupply-tuki | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Näyttö | LCD |
| Virran merkkivalo | ![]() |
| Valmiustilan merkkivalo | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Prosessorin taajuus | 835 MHz |
| Sisäinen muisti | 512 MB |
| Energy Star -sertifioitu | ![]() |
| Sisäinen enimmäismuisti | 512 MB |
| Blue Angel -yhteensopiva | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 1 kpl |
| Lavan paino | 86,2 kg |
| Syöttö- ja tulostuskapasiteetti | |
| Suurin syöttökapasiteetti | 2100 arkkia |
| Vakiosyöttökapasiteetti (arkkia) | 600 arkkia |
| Vakiotulostuskapasiteetti | 500 arkkia |
| EAN | 883585363162 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Tukevarakenteinen, suuria kokoja käsittelevä, tehokas LaserJet-väritulostin suurten ryhmien ja tehokäyttäjien yrityksen sisäisiin tulostustarpeisiin. Voit odottaa laadukasta jälkeä nopeasti, laajaa materiaalitukea, monipuolisia verkko-ominaisuuksia ja valikoimaa kehittyneitä viimeistelyominaisuuksia.
Paranna tuottavuuttasi HP:n tehokkaimmilla ja monipuolisimmilla värilasertulostimilla.
• Tehosta tuottavuuttasi tällä tehokkaalla, tukevarakenteisella HP Color LaserJet -tulostimella. Tulosta asiakirjat nopeasti, jopa 41 s/min, ja nauti monipuolisesta materiaalin käsittelystä ja SRA3-tuesta (320 x 457 mm). Tuota luovempia asiakirjoja omassa yrityksessä edistyneiden paperinkäsittelyvaihtoehtojen ansiosta.
Luo vaikuttavia, korkealaatuisia ja kiiltäväpintaisia asiakirjoja HP ColorSphere-väriaineilla.
• Tuota HP ColorSphere -väriaineiden avulla vaikuttavia asiakirjoja, joiden tulostuslaatu on erinomainen, pinta kiiltävä, värit loistavat ja valokuvat realistisia. Nauti väritarkkuudesta laajalla valikoimalla materiaaleja ja käytä uutta 1200 x 600 dpi:n tarkkuutta yksityiskohtaisiin töihin.
Keskity liiketoimintaasi käyttämällä väritulostinta, joka on poikkeuksellisen helppo asentaa, käyttää ja hallita.
• Helppo asentaa, käyttää ja hallita: tulostinkasetin älytoiminnot mahdollistavat automaattisen tulostuslaadun säädön ja kätevän tulostustarvikkeiden tilaamisen1. Nauti luotettavasta jaosta sisäisten gigabitin verkkotoimintojen ansiosta ja hallitse kustannuksia HP Web Jetadminin avulla.
1 Ohjelman ominaisuudet ja saatavuus saattavat vaihdella maittain. Saat lisätietoja osoitteesta www.hp.com/learn/suresupply. Tilausten yhdistäminen on mahdollista tulostimissa, joissa on HP Easy Printer Care ohjelma
Paranna tuottavuuttasi HP:n tehokkaimmilla ja monipuolisimmilla värilasertulostimilla.
• Tehosta tuottavuuttasi tällä tehokkaalla, tukevarakenteisella HP Color LaserJet -tulostimella. Tulosta asiakirjat nopeasti, jopa 41 s/min, ja nauti monipuolisesta materiaalin käsittelystä ja SRA3-tuesta (320 x 457 mm). Tuota luovempia asiakirjoja omassa yrityksessä edistyneiden paperinkäsittelyvaihtoehtojen ansiosta.
Luo vaikuttavia, korkealaatuisia ja kiiltäväpintaisia asiakirjoja HP ColorSphere-väriaineilla.
• Tuota HP ColorSphere -väriaineiden avulla vaikuttavia asiakirjoja, joiden tulostuslaatu on erinomainen, pinta kiiltävä, värit loistavat ja valokuvat realistisia. Nauti väritarkkuudesta laajalla valikoimalla materiaaleja ja käytä uutta 1200 x 600 dpi:n tarkkuutta yksityiskohtaisiin töihin.
Keskity liiketoimintaasi käyttämällä väritulostinta, joka on poikkeuksellisen helppo asentaa, käyttää ja hallita.
• Helppo asentaa, käyttää ja hallita: tulostinkasetin älytoiminnot mahdollistavat automaattisen tulostuslaadun säädön ja kätevän tulostustarvikkeiden tilaamisen1. Nauti luotettavasta jaosta sisäisten gigabitin verkkotoimintojen ansiosta ja hallitse kustannuksia HP Web Jetadminin avulla.
1 Ohjelman ominaisuudet ja saatavuus saattavat vaihdella maittain. Saat lisätietoja osoitteesta www.hp.com/learn/suresupply. Tilausten yhdistäminen on mahdollista tulostimissa, joissa on HP Easy Printer Care ohjelma
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.



