Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 388 g |
| Akun paino | 22 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 2 |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Ajoaika | 50 min |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 479,9 g |
| Pakkauksen syvyys | 155 mm |
| Pakkauksen korkeus | 222 mm |
| Pakkauksen leveys | 67,5 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| Puhdistustarpeen ilmaisin | ![]() |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Virtajohto mukana | ![]() |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Ominaisuudet | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | musta, Sininen |
| Parranajokonejärjestelmä | Teräverkollinen parranajokone |
| Trimmeri | ![]() |
| Joustava ja keinuva ajopää | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Jäähdytys | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Näytön tyyppi | LED |
| Parranajojärjestelmän teknologiat | 2 x SensoFoil |
| Parranajokoneen päiden/terien lukumäärä | 3 |
| Pitkien hiusten tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 180 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 239 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 3,31 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 430 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| EAN | 4210201113010 |
| Source: Icecat.biz | |
Series 3 on erityisesti suunniteltu miehille, jotka eivät halua tehdä kompromisseja. Parannetun Triple Action FreeFloat™ -järjestelmän, lisääntyneen moottorin nopeuden ja SensoFoil™-teknologian ansiosta Series 3 ei ainoastaan tarjoa upeaa ajokokemusta, vaan myös Wet & Dry -mallit (380s-4 ja 340s-4) voivat jopa olla käytössä suihkussa vaahdon ja geelin kanssa. Viimeisenä mutta ei vähäisimpänä, Series 3 yhdistää erinomaisen Braun-muotoilun korkeaan Braun-laatuun.
100% pestävä ja vedenkestävä
Braun-parranajokoneissa on täysin tiivistetty rakenne, ja niitä voidaan huuhdella nopeasti ja helposti juoksevan veden alla.
Tarkka pitkäkarvatrimmeri tarkkaan muotoiluun
Series 3:n pitkäkarvatrimmeri on erinomainen ja tarkka työkalu kulmakarvojen, viiksien tai parran trimmaamiseen.
Tarkka päällystulppa
Päällystulppa mahdollistaa vielä tarkemman ajon vaikeasti saavutettavilla alueilla.
LED-näyttö, joka näyttää akun varaustason & hygieniastatuksen
Series 3:ssa on edistynyt näyttö, joka kertoo tarkan lataustilan, akun varaustason ja hygieniastatuksen*.
*390cc-4 ja 350cc-4 vain
Tehokas ladattava Ni-MH-akku
Series 3 -parranajokoneet ovat ladattavia ja toimivat molemmilla akku- ja verkkovirralla.
Täysi lataus vain 1 tunnissa - 45 minuutin langaton ajo
1 tunnin lataus antaa jopa 45 minuutin langattoman ajon. Nopea 5 minuutin lataus riittää yhteen langattomaan ajeluun. SmartPlug-laturi säätyy automaattisesti eri jännitealueille välillä 100V–240V. Tämä tekee sen käytöstä kätevää kotona ja matkustaessasi.
100% pestävä ja vedenkestävä
Braun-parranajokoneissa on täysin tiivistetty rakenne, ja niitä voidaan huuhdella nopeasti ja helposti juoksevan veden alla.
Tarkka pitkäkarvatrimmeri tarkkaan muotoiluun
Series 3:n pitkäkarvatrimmeri on erinomainen ja tarkka työkalu kulmakarvojen, viiksien tai parran trimmaamiseen.
Tarkka päällystulppa
Päällystulppa mahdollistaa vielä tarkemman ajon vaikeasti saavutettavilla alueilla.
LED-näyttö, joka näyttää akun varaustason & hygieniastatuksen
Series 3:ssa on edistynyt näyttö, joka kertoo tarkan lataustilan, akun varaustason ja hygieniastatuksen*.
*390cc-4 ja 350cc-4 vain
Tehokas ladattava Ni-MH-akku
Series 3 -parranajokoneet ovat ladattavia ja toimivat molemmilla akku- ja verkkovirralla.
Täysi lataus vain 1 tunnissa - 45 minuutin langaton ajo
1 tunnin lataus antaa jopa 45 minuutin langattoman ajon. Nopea 5 minuutin lataus riittää yhteen langattomaan ajeluun. SmartPlug-laturi säätyy automaattisesti eri jännitealueille välillä 100V–240V. Tämä tekee sen käytöstä kätevää kotona ja matkustaessasi.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


