Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Näyttö | |
| Kuvapikselitiheys | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1300:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Skannausalue (pysty) | 48 - 100 Hz |
| Kuvakoko, vaaka | 52,7 cm |
| Kuvakoko, pysty | 29,6 cm |
| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Vasteaika (tyypillinen) | 4 ms |
| Värin syvyys | 8 bittiä |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Ruudun halkaisija (cm) | 60,5 cm |
| Kosketusnäyttö | ![]() |
| sRGB | ![]() |
| Taustavalon tyyppi | W-LED |
| Suurin päivitystaajuus | 100 Hz |
| Näytön teknologia | LCD |
| Häikäisemätön näyttö | ![]() |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Pikselitiheys | 92,56 ppi |
| Värikirjo | 100% |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näytön muoto | Litteä |
| DDC/CI | ![]() |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Haze rate | 25% |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 100% |
| Vasteaika (min.) | 1 ms |
| HDR-tuettu | ![]() |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vakiovärialue | sRGB |
| Vasteaika (MPRT) | 1 ms |
| Vasteajan mittaustyyppi | GTG (Gray to Gray) |
| Liitettävyys | |
| Äänen ulostulo | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| HDMI | ![]() |
| HDCP | ![]() |
| HDCP versio | 1.4 |
| Kuulokeliitäntä | ![]() |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | ![]() |
| USB-keskuksen versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Upstream -porttien määrä | 1 |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 2 |
| USB C-tyypin downstream -porttien määrä | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | ![]() |
| USB Power Delivery | ![]() |
| USB Power Delivery asti | 65 W |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 542 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 417 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 180 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,06 kg |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 316 mm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 542 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 45 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 3,41 kg |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 18,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttökorkeus | 0 - 3658 m |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 12192 m |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 5,26 kg |
| Pakkauksen syvyys | 124 mm |
| Pakkauksen korkeus | 370 mm |
| Pakkauksen leveys | 610 mm |
| Ergonomia | |
| Plug & Play -yhteensopiva | ![]() |
| Kaapelilukkopaikka | ![]() |
| LED-merkkivalot | Käyttö, Valmiustila |
| Korkeudensäätö | ![]() |
| Kallistuskulma | -5 - 20° |
| Pivot-toiminto | ![]() |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Näyttökielet | Yksinkertaistettu kiina, Perinteinen kiina, Tšekki, Saksa, Hollanti, Englanti, Espanja, Suomi, Ranska, Kreikka, Unkari, Italia, Japani, Korea, Puola, Portugali, Venäjä, Ruotsi, Turkki, Ukraina |
| Kääntyvyys | ![]() |
| Korkeussäätö | ![]() |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| VESA-kiinnitys | ![]() |
| Säädettävä korkeus (max) | 13 cm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää johdot | HDMI, Teho, USB Type-C |
| Käyttöopas | ![]() |
| Jalusta sisältyy | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 50000 h |
| Kuvanparannus | SmartImage game |
| Kierrätettävä pakkausmateriaali | 100% |
| Säännöstenmukaiset hyväksynnät | CB; CE Mark; ICES-003; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; FCC; VCCI; PSB; PSE |
| LowBlue-tila | ![]() |
| EasyRead-tila | ![]() |
| Ulkokuoren pintatyyppi | Pintakäsitelty |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Asema markkinoilla | Office |
| Irrotettava tuki | ![]() |
| Suorituskyky | |
| NVIDIA G-SYNC | ![]() |
| AMD FreeSync | ![]() |
| Välkkymätön teknologia | ![]() |
| Matala sinivalo -teknologia | ![]() |
| Komponentin videosynkronointi | Separate sync |
| VESA Adaptive Sync -tuki | ![]() |
| Multimedia | |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäiset kaiuttimet | ![]() |
| Sisäänrakennettu kamera | ![]() |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Ei sisällä | Elohopea, PVC/BFR |
| EAN | 8712581803513 |
Tämä Philips 24E1N1300A -näyttö on suunniteltu toimistotyöhön, ja sen perustana on 24-tuumainen IPS-paneeli Full HD -resoluutiolla (1920 x 1080). Näytön 100 hertsin virkistystaajuus tekee sisällön selaamisesta ja liikkeestä tavanomaista 75 hertsin näyttöä sulavampaa. Vasteaika on 4 millisekuntia, mikä soveltuu hyvin yleiskäyttöön. Laitteen tyypillinen kirkkaus on 250 cd/m² ja kontrastisuhde 1300:1, jotka ovat luokassaan tavanomaisia arvoja. Kuvasuhde on standardi 16:9, joka sopii useimpiin työtehtäviin ja mediasisältöihin.
IPS-paneeliteknologia takaa laajat 178 asteen katselukulmat sekä vaaka- että pystysuunnassa, mikä mahdollistaa kuvan selkeän näkemisen eri asennoista. Näyttö toistaa 16,7 miljoonaa väriä ja kattaa 100 % sRGB-väriavaruudesta, tarjoten tarkat värit verkkosisältöjen ja asiakirjojen käsittelyyn. Litteän näytön pinta on heijastamaton, mikä vähentää ympäristön valojen aiheuttamia häiriöitä. Käyttömukavuutta pitkien työpäivien aikana parantavat Flicker-Free-tekniikka, joka vähentää silmien rasitusta aiheuttavaa välkkymistä, sekä Low Blue Light -tila.
Liitäntämahdollisuudet tekevät näytöstä monipuolisen työpisteen keskuksen. Yhden USB-C-liitännän kautta voidaan siirtää kuvaa ja dataa yhdellä kaapelilla, mikä yksinkertaistaa työpöydän kaapelointia. Lisäksi laitteessa on yksi HDMI 1.4 -portti, kuulokeliitäntä ja sisäänrakennettu USB-keskitin kahdella USB-A-portilla oheislaitteille. Ergonomiaa tukevat 130 millimetrin korkeussäätö ja kallistusmahdollisuus. Näyttö on myös VESA-yhteensopiva (100 x 100 mm) seinä- tai varsikiinnitystä varten, ja siinä on integroidut 4 watin kaiuttimet perusäänentoistoon.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 24 tuuman Full HD (1920 x 1080) IPS-näyttö
- 100 Hz virkistystaajuus takaa sulavan liiketoiston
- USB-C-liitäntä kuvan ja datan siirtoon
- Integroitu USB 3.2 -keskitin kahdella USB-A-portilla
- Kattavat ergonomiasäädöt, kuten 130 mm korkeussäätö ja kallistus
- Sisäänrakennetut stereokaiuttimet (2 x 2 W)
- Flicker-Free- ja Low Blue Light -tilat vähentävät silmien rasitusta
- VESA-kiinnitysmahdollisuus (100 x 100 mm)
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pääsiäispäivä)
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
- manual pdf (English)
- manual pdf (Русский)
- EU Product Fiche (English)
- manual pdf (Svenska)
- manual pdf (Suomi)


