Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 207 g |
| Tuotteen korkeus | 170 mm |
| Tuotteen leveys | 70 mm |
| Tuotteen syvyys | 40 mm |
| Akun paino | 31,9 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 1 |
| Voimanlähde | Akku |
| Johdoton | ![]() |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Akun jännite | 3,7 V |
| Toiminta-aika | 60 min |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Paristokäyttöinen | ![]() |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 608 g |
| Pakkauksen syvyys | 67 mm |
| Pakkauksen korkeus | 252 mm |
| Pakkauksen leveys | 137 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Käyttöopas | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Virtajohto mukana | ![]() |
| Kantayksikkö | ![]() |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Partakoneen telakan toiminnot | Lataus |
| Laturi | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Harmaa |
| Parranajokonejärjestelmä | Teräverkollinen parranajokone |
| Trimmeri | ![]() |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Patentoitu sonic-tekniikka | ![]() |
| Sähköinen virtakytkin | ![]() |
| Precision Cutting -järjestelmä | ![]() |
| Tarkat ajopäät | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Näytön tyyppi | LED |
| Parranajokoneen päiden/terien lukumäärä | 1 |
| Pitkien hiusten tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 267 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 146 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 1,98 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 214 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 3 kpl |
| EAN | 4210201391722 |
| Source: Icecat.biz | |
Tervetuloa seuraavalle tasolle parranajossa
Braun Series 8:lla ei tarvitse valita läheisen parranajon ja ihon lempeyden välillä. Innovatiivinen Sonic-teknologia, joka tuottaa 10 000 mikrovärähtelyä, auttaa vangitsemaan enemmän karvoja samalla kun se liukuu hellävaraisesti ihon pinnalla.
Läheisyys joka puolella
Komponentti 40° kääntyvä pää mukautuu tarkasti kasvojen muotoihin ja tuottaa hellävaraisen ja tarkan parranajon jopa 0,05 mm asti – jopa vaikeasti saavutettavilla alueilla.
Tehokas mutta hellävarainen ajelu – myös tiheillä partakarvoilla
Braunin ainutlaatuinen Sonic-teknologia käyttää 10 000 sonista värähtelyä vangitakseen enemmän karvoja jokaisella vedolla. AutoSense-teknologia varmistaa voimakkaan ajelun jopa tiheimmissä partakarvoissa.
Tarkka parranajo ja trimmailu
Käytä tarkkuustrimmeriä pitkien karvojen siistimiseen. Precision Switch lukitsee parranajopään ja mahdollistaa vaikeasti saavutettavien karvojen helpon kiinnittämisen – tarjoten vertaansa vailla olevaa tarkkuutta ja hallintaa.
Sopeutuu partatyyppiin
Parranajokoneen AutoSense-teknologia tunnistaa partasi ja tarjoaa lisätehoa juuri siellä, missä sitä tarvitaan, varmistaen tehokkaan ajelun jopa tiheimmissä partakarvoissa.
Raikas kokemus
100 % vedenkestävä, käytä Series 8:aa vaahdon, geelin tai jopa suihkussa saadaksesi hellävaraisen ja raikkaan ajelukokemuksen.
Tehokas käyttöaika
Tehokas Li-Ion-akku riittää 60 minuutin käyttöön ja sisältää 5 minuutin pikalatausmahdollisuuden.
Braun Series 8:lla ei tarvitse valita läheisen parranajon ja ihon lempeyden välillä. Innovatiivinen Sonic-teknologia, joka tuottaa 10 000 mikrovärähtelyä, auttaa vangitsemaan enemmän karvoja samalla kun se liukuu hellävaraisesti ihon pinnalla.
Läheisyys joka puolella
Komponentti 40° kääntyvä pää mukautuu tarkasti kasvojen muotoihin ja tuottaa hellävaraisen ja tarkan parranajon jopa 0,05 mm asti – jopa vaikeasti saavutettavilla alueilla.
Tehokas mutta hellävarainen ajelu – myös tiheillä partakarvoilla
Braunin ainutlaatuinen Sonic-teknologia käyttää 10 000 sonista värähtelyä vangitakseen enemmän karvoja jokaisella vedolla. AutoSense-teknologia varmistaa voimakkaan ajelun jopa tiheimmissä partakarvoissa.
Tarkka parranajo ja trimmailu
Käytä tarkkuustrimmeriä pitkien karvojen siistimiseen. Precision Switch lukitsee parranajopään ja mahdollistaa vaikeasti saavutettavien karvojen helpon kiinnittämisen – tarjoten vertaansa vailla olevaa tarkkuutta ja hallintaa.
Sopeutuu partatyyppiin
Parranajokoneen AutoSense-teknologia tunnistaa partasi ja tarjoaa lisätehoa juuri siellä, missä sitä tarvitaan, varmistaen tehokkaan ajelun jopa tiheimmissä partakarvoissa.
Raikas kokemus
100 % vedenkestävä, käytä Series 8:aa vaahdon, geelin tai jopa suihkussa saadaksesi hellävaraisen ja raikkaan ajelukokemuksen.
Tehokas käyttöaika
Tehokas Li-Ion-akku riittää 60 minuutin käyttöön ja sisältää 5 minuutin pikalatausmahdollisuuden.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Helatorstai)
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Helatorstai)
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Helatorstai)
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Helatorstai)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

