Braun Series 7 HC7590, johdoton, ladattava, pestävä -hiustenleikkuukone, musta, hopea
Valmistaja: BRAUN
ID: 4987176251060
8690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 348 g |
| Tuotteen korkeus | 160 mm |
| Tuotteen leveys | 48 mm |
| Tuotteen syvyys | 45 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Toiminta-aika | 50 min |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 520 g |
| Pakkauksen syvyys | 60 mm |
| Pakkauksen korkeus | 252 mm |
| Pakkauksen leveys | 130 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Kumikädensijat | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Ergonominen muotoilu | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Hiuskampa | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kantayksikkö | ![]() |
| Kiinnityskammat | Pää |
| Laturi | ![]() |
| Kampojen määrä | 2 |
| Tukiaseman toiminnot | Lataus |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Itse teroittuva terä | ![]() |
| Pituusvaihtoehtoja | 17 |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 3 mm |
| Suurin hiusten pituus | 3,5 cm |
| Soveltuvuus | Pää |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Hiustenleikkuukone |
| EAN | 4987176251060 |
| Takuu | 2 vuotta |
Braun Series 7 HC7590 on hiustenleikkuri, jossa on itseteroittuvat terät. Ne pysyvät terävinä pitkään ja takaavat tasaisen leikkausjäljen. Leikkuri on optimoitu erityisesti hiusten paksuus ja rakenne huomioiden. 17 pituusasetusta mahdollistavat monipuoliset tyylit ja siistin lopputuloksen.
Ladattava akku takaa langattoman käytön. Yhdellä tunnin latauksella saa 50 minuuttia käyttöaikaa. Kiireessä viiden minuutin pikalataus riittää yhteen leikkaukseen. Ergonominen runko ja kumipinnoitettu otepinta tekevät laitteesta tukevan käyttää. Leikkuri on täysin pestävä, joten puhdistus juoksevan veden alla onnistuu vaivatta. Pakkaukseen kuuluu latausalusta ja matkapussi.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 17 säädettävää pituusasetusta: 3 mm – 35 mm.
- 50 minuuttia johdotonta käyttöaikaa yhdellä 1 tunnin latauksella.
- 5 minuutin pikalatausmahdollisuus.
- Täysin pestävä rakenne, helppo puhdistaa juoksevan veden alla.
- Ergonominen runko ja kumipinnoite takaavat pitävän otteen.
- Sisältää kaksi ohjauskampaa hiusten leikkaamiseen.
- Latausalusta säilytystä ja latausta varten.
- Vähän huoltoa vaativat itseteroittuvat terät.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: 10:00 - 14:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


