Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 152 g |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 192 g |
| Pakkauksen syvyys | 145 mm |
| Pakkauksen korkeus | 45 mm |
| Pakkauksen leveys | 145 mm |
| Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| USB-liitin | USB-C |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Plug & Play -yhteensopiva | ![]() |
| Johdon pituus | 2m |
| Kaapelin väri | Sininen |
| Kaapelityyppi | Pyöreä kaapeli |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Suurin tiedonsiirtonopeus | 0,48 Gbit/s |
| Sukupuoli | Uros |
| Pikalataus | ![]() |
| Liitin 1 | USB-C |
| Liitin 2 | USB-C |
| USB-versio | 2.0 |
| Liittimen 1 muoto | Suora |
| Liittimen 2 muoto | Suora |
| Sisäänvedettävä | ![]() |
| Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
| Liitinsuojus | ![]() |
| Käännettävät liittimet | ![]() |
| Liittimen sukupuoli | Uros |
| USB Power Delivery | ![]() |
| Magneettinen liitin | ![]() |
| USB Power Delivery -versio | 2.0 |
| USB Power Delivery asti | 60 W |
| Liitinadapteri | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 8544 4290 |
| Muovipakkauksen paino | 3 g |
| EAN | 8719214473303 |
| Takuu | 2 vuotta |
Club 3D CAC-3011 tarjoaa luotettavan ja vakaan yhteyden laitteiden lataamiseen sekä tiedonsiirtoon. Kaapelin ulkokuoressa on hyödynnetty kestävää helmiä muistuttavaa suojavaippaa, joka suojaa sisäisiä johtimia ja lisää merkittävästi rakenteellista kestävyyttä päivittäisessä käytössä. Suorituskyvyn osalta tämä kaapeli tukee USB Power Delivery -tekniikkaa, mikä mahdollistaa nykyaikaisten kannettavien tietokoneiden, tablettien ja älypuhelimien nopean ja turvallisen latauksen. Pitkä kaapeli tuo tarvittavaa joustavuutta laitteiden sijoitteluun eri työpisteissä tai kotikäytössä. Symmetriset ja nikkelipäällysteiset USB-C-liittimet varmistavat vaivattoman kytkennän, ja tuote on yhteensopiva laajasti eri USB-C-standardia käyttävien mobiililaitteiden ja tietokoneiden kanssa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Pituus: 2 m
- Liitännät: USB-C – USB-C
- USB-standardi: 2.0
- Tiedonsiirto: 0.48 Gbit/s
- Tehonkesto: 60 W
- Materiaali: Helmetunnos
- Väri: Sininen
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
- leaflet (English)


