Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Moottori | DC |
| Wide XL-plates -suoristusrauta | ![]() |
| Kelluvat keraamiset levyt | ![]() |
| Käyttövalmiuden merkkivalo | ![]() |
| Lämpöasetusten lukumäärä | 3 |
| Rautojen lukitus | ![]() |
| Kevyt ja kompakti | ![]() |
| ActiveRelease-tekniikka | ![]() |
| Kampa | ![]() |
| Banaaniklipsi | ![]() |
| Erimittaiset harjakset | ![]() |
| Hoitoasetus | ![]() |
| Sopii kaikille hiustyypeille | Kyllä |
| Luonnolliset öljyt + E-vitamiini | ![]() |
| Pehmeä säilytysrengas | ![]() |
| Hiuskiehkura | ![]() |
| Lämpöharja | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 190 g |
| Tuotteen korkeus | 45 mm |
| Tuotteen leveys | 333 mm |
| Tuotteen syvyys | 35 mm |
| Harjapään halkaisija | 1,9 cm |
| Harjapää 2 halkaisija | 2,5 cm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Teho | 300 W |
| Kaksijännitteinen | ![]() |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen koko | 130 x 60 x 245 mm |
| Pakkauksen paino | 443 g |
| Pakkauksen syvyys | 70 mm |
| Pakkauksen korkeus | 125 mm |
| Pakkauksen leveys | 320 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Johdoton | ![]() |
| Merkkivalo | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Akku vähissä -merkkivalo | ![]() |
| Valmis-merkkivalo | ![]() |
| Kierrejohto | ![]() |
| Akun tilan merkkivalo | ![]() |
| Johdon pituus | 1,8 m |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Lämpötilan merkkivalo | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Valmis-ilmoitus | ![]() |
| Näppäinlukko | ![]() |
| Ympäristölle vaarallinen | ![]() |
| Lämpöilmaisin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lisävarusteen tyyppi | Harjapää |
| Keskittävä suutin | ![]() |
| Lämmönkestävät suojapussi lisänä | ![]() |
| Vaihtopäiden lukumäärä | 2 kpl |
| Kantokassi | ![]() |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Hiuskampa | ![]() |
| Käyttöopas | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Ajopään suojus | ![]() |
| Matkapussi | ![]() |
| Uudellenmuotoileva harja | ![]() |
| Muotoiluharja | ![]() |
| Jäähdytyspää | ![]() |
| Sisältyvät tarvikkeet | 25mm & 19 mm brush head |
| Suojakannet | ![]() |
| Pidike | ![]() |
| Diffuusorin pää | ![]() |
| Harjojen lukumäärä | 2 |
| Telakka sisältyy | ![]() |
| Liitteiden määrä | 2 |
| Lämmönkestävä kinnas sisältyy | ![]() |
| Liukastumisen estomatto | ![]() |
| Lämmönkestävä alusta sisältyy | ![]() |
| Lämpöalusta | ![]() |
| Ovaaliharja | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Kaapelin väri | Musta |
| Tuotteen mitat (LxKxS) | 333 x 33 x 45 mm |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Lämpötilan säädintyyppi | Elektroninen |
| Infrapunateknologia | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Ylikuumenemissuoja | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| 360° pyörivä jalusta | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Siirrettävät levyt | ![]() |
| Sisäänvedettävä harja | ![]() |
| Kahva lukolla | ![]() |
| Harjasten materiaali | Nailon-/villisianharjas |
| Keraaminen pinnoite | ![]() |
| Suunniteltu matkustamiseen | ![]() |
| Ripustettavissa | ![]() |
| Ripustustyyppi | Ripustuslenkki |
| Irrotettava verkko | ![]() |
| Erittäin pitkä varsi | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Malli | Kuumailmaharja |
| Teknologia | Lämmin |
| Säädettävä termostaatti | ![]() |
| Tarkoitus | Kuivat hiukset |
| Ohjaustyyppi | Selauspalkki |
| Kierto myötä- ja vastapäivään | ![]() |
| Cool shot -toiminto | ![]() |
| Lämmitystasojen määrä | 3 |
| Ionitoiminto | ![]() |
| Ionihoito | ![]() |
| Viileä ulkokuori | ![]() |
| Asetusten määrä | 3 |
| Lämpötila-asetuksia | 3 |
| Keraaminen lämmitysjärjestelmä | ![]() |
| Anti-staattinen muotoilu | ![]() |
| Automaattinen kiertäminen | ![]() |
| Lämmityselementin materiaali | Keraaminen |
| Ion-teknologia | ![]() |
| Soveltuu hiustyypeille | Kaikille hiuksille |
| Kääntyvä harja | ![]() |
| Liukuvat raudat | ![]() |
| Suunnattu kierto | ![]() |
| Pyöristetyt raudat | ![]() |
| Joustavat raudat | ![]() |
| Leveät raudat | ![]() |
| Hiusten muotoilu | ![]() |
| Hiusten kiharrus | ![]() |
| Hiusten suoristus | ![]() |
| Hiusten kuivaus | ![]() |
| Sopii hiuspituudelle | Pitkä, Keskikokoinen, Lyhyt |
| Irrotettava suodatinkotelo | ![]() |
| Vuorotteleva kierto | ![]() |
| Kiharan vapautustoiminto | ![]() |
| Aaltomaiset hiukset | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Johdon pituus | 1,8 m |
| Kaksi lämpöasetusta | ![]() |
| Tuotetyyppi | Kiharrin |
| Lämpötila-asetukset | 3 |
| Takunpoistolisäosa | ![]() |
| Manuaalin kielet | Tanska, Saksa, Hollanti, Englanti, Espanja, Suomi, Ranska, Norja, Puola, Venäjä, Ruotsi |
| Sopiva hiusten paksuus | Keskikokoinen, Paksut, Ohut |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 672 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 112 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 7 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 270 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 275 mm |
| Pakkausten määrä per kerros | 16 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 2,92 g |
| Lavan paino | 328 kg |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 2,04 m |
| Lavan tilavuus | 1,954 dm³ |
| Tuotepakkauksen pituus | 200 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Määrä toimituspakkauksessa | 1 kpl |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 43030050185834 |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 73030050185835 |
| Lavan nettosyvyys | 120 cm |
| Lavan nettoleveys | 80 cm |
| Lavan nettokorkeus | 189,1 cm |
| Tullin tuotekoodi (TARIC) | 8516320000 |
| Toimittajan tiedot | |
| Onko tuotteen tai artikkelin tietolomake saatavilla | ![]() |
| EAN | 3030050185836 |
Babyliss AS86E Smooth Shape -ilmakiharrin on 300 watin muotoilulaite, joka kuivaa ja muotoilee hiukset samanaikaisesti. Keraaminen lämmityselementti ja keraaminen pinnoite jakavat lämmön tasaisesti. Laitteessa on kolme lämpöasetusta, joista voi valita hiustyypille sopivan vaihtoehdon. Asetuksia säädetään virtakytkimeen integroidulla valitsimella. Viileäpuhallustoiminto auttaa viimeistelemään kampauksen. Ilmakiharrin sopii kaikille hiuspituuksille, ja siinä on ylikuumenemissuoja turvallisuutta lisäämässä.
Laitteen mukana tulee kaksi vaihdettavaa harjaspäätä, joissa on yhdistelmä nailon- ja villisikaharjaksia. Ne tuovat pitoa ja hallittavuutta muotoiluun. 1,8 metrin virtajohto kääntyvällä liitännällä mahdollistaa vaivattoman työskentelyn ilman johdon kiertymistä. Laitteessa on myös ripustuslenkki säilytystä varten. Ilmakiharrin kytketään suoraan pistorasiaan, joten se on aina käyttövalmis. Pakkaus sisältää 19 mm harjaspään muotoiluun ja tuuheuden lisäämiseen. Musta runko on ergonominen ja laite on yksinkertainen käyttää.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 300 W teho kuivaamiseen ja muotoiluun.
- Keraaminen lämmityselementti takaa tasaisen lämmönjaon.
- Kolme lämpöasetusta eri hiuslaaduille.
- Kaksi vaihdettavaa harjaspäätä muotoiluun ja tuuheuden lisäämiseen.
- Viileäpuhallustoiminto kampauksen viimeistelyyn.
- 1,8 metrin kääntyvä johto helpottaa käsittelyä.
- Nailon- ja villisikaharjakset parantavat pitoa ja hallittavuutta.
- Integroitu ylikuumenemissuoja.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.


