BaByliss Smooth Control 235 ST298E 25 mm -suoristusrauta, musta/ruusukulta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 225 g |
| Tuotteen korkeus | 28 mm |
| Tuotteen leveys | 343 mm |
| Tuotteen syvyys | 30 mm |
| Levyn leveys | 2,5 cm |
| Levyn syvyys | 12 cm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 866 g |
| Pakkauksen syvyys | 89 mm |
| Pakkauksen korkeus | 159 mm |
| Pakkauksen leveys | 324 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | 72 min |
| Kierrejohto | ![]() |
| Johdon pituus | 3 m |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Lämpötilan merkkivalo | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Ympäristölle vaarallinen | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Hiuskampa | ![]() |
| Käyttöopas | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Matkapussi | ![]() |
| Jäähdytyspää | ![]() |
| Suojakannet | ![]() |
| Pidike | ![]() |
| Telakka sisältyy | ![]() |
| Lämmönkestävä kinnas sisältyy | ![]() |
| Liukastumisen estomatto | ![]() |
| Lämpöalusta | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta, Pink gold |
| 360° pyörivä jalusta | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Keraaminen pinnoite | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Malli | Suoristusrauta |
| Lämpenemisaika | 15 s |
| Teknologia | Lämmin |
| Säädettävä termostaatti | ![]() |
| Lämmitystasojen määrä | 13 |
| Ionitoiminto | ![]() |
| Ionihoito | ![]() |
| Lämpötila (max) | 235 °C |
| Lämpötila-asetuksia | 13 |
| Nopea lämmitys | ![]() |
| Keraaminen lämmitysjärjestelmä | ![]() |
| Lämpötila (min.) | 170 °C |
| Leveät raudat | ![]() |
| Hiusten muotoilu | ![]() |
| Hiusten kiharrus | ![]() |
| Hiusten suoristus | ![]() |
| Hiusten kuivaus | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Suoristusrauta |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 240 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 40 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 340 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 335 mm |
| Pakkausten määrä per kerros | 8 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 3,15 kg |
| Lavan paino | 208 kg |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 187,1 cm |
| Lavan tilavuus | 1796 dm³ |
| Tuotepakkauksen pituus | 285 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 43030050153598 |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 33030050153591 |
| Tuotepakkauksen tilavuus | 325 cm ³ |
| Määrä per kerros | 48 kpl |
| Lavan nettosyvyys | 120 cm |
| Lavan nettoleveys | 80 cm |
| Lavan nettokorkeus | 172,7 cm |
| EAN | 3030050153590 |
BaByliss Smooth Control 235 (ST298E) on verkkovirtakäyttöinen hiusten suoristin. Sen kvartsikeraamisen lämmitysjärjestelmän ansiosta laite liukuu pehmeästi hiusten läpi, ja keraaminen pinnoite vähentää kitkaa sekä hiusten takertumista. Pitkät levyt mahdollistavat suurempien hiusosioiden käsittelyn, mikä nopeuttaa muotoilua. Nämä levyt ovat erityisen tehokkaita pitkille tai paksuille hiuksille. Laitteen väritys on musta ja ruusukultainen.
Laitteessa on säädettävä lämpötila ja merkkivalo, joka osoittaa valitun asetuksen. Turvallisuussyistä suoristin sammuu automaattisesti, jos se on ollut käyttämättömänä tietyn ajan. Laitteessa on pitkä, pyörivä johto, joka ehkäisee johdon kiertymistä, ja sen mukana toimitetaan liukumaton lämmönkestävä alusta pintojen suojaamiseksi käytön tai jäähtymisen aikana.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Nopea lämpeneminen: Kuumenee käyttövalmiiksi 15 sekunnissa.
- Säädettävä lämpötila: 13 lämpötila-asetusta välillä 170–235 °C eri hiuslaaduille.
- Parempi ulottuvuus: 3 metrin kääntyvä johto takaa vapaan liikkuvuuden.
- Turva-ajastin: Automaattinen virrankatkaisu 72 minuutin käyttämättömyyden jälkeen.
- Suuret levyt: 25 mm leveät ja 120 mm pitkät levyt nopeuttavat hiusten muotoilua.
- Kevyt: Paino 225 grammaa, mikä vähentää ranteen rasitusta.
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 08.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
- manual pdf (English)


