Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 175 g |
| Tuotteen korkeus | 165 mm |
| Tuotteen leveys | 69 mm |
| Tuotteen syvyys | 49 mm |
| Pakkauksen paino | 700 kg |
| Virranhallinta | |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Toiminta-aika | 30 min |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 700 g |
| Pakkauksen syvyys | 210 mm |
| Pakkauksen korkeus | 70 mm |
| Pakkauksen leveys | 190 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Liitteiden määrä | 4 |
| Suorituskyky | |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 3 |
| Pestävä | ![]() |
| Shaver | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Atuloiden määrä | 60 pinsettiä |
| Kelluva pää | ![]() |
| Tuotetyyppi | Epilaattori |
| Lyhyille hiuksille sopiva | ![]() |
| Pestävä pää | ![]() |
| EAN | 5025232928965 |
| Takuu | 2 vuotta |
Panasonic ES-EY31-W503 on langaton epilaattori, joka poistaa ihokarvat juurineen. Sen kahden levyn ajopäässä on 60 pinsettiä, mikä mahdollistaa laajemman alueen käsittelyn yhdellä pyyhkäisyllä. Laite sopii säärien, käsivarsien, kainaloiden ja bikinialueen karvojen poistoon. Se tehoaa jopa 0,5 mm:n mittaisiin ihokarvoihin, joten se poistaa karvat silloinkin, kun ne ovat liian lyhyitä höylällä ajettaviksi.
Laite on ladattava, ja tunnin latauksella saa 30 minuuttia käyttöaikaa. Se tukee yleisjännitettä, joten se toimii eri maiden sähköverkoissa. Laite soveltuu sekä märkä- että kuivakäyttöön, joten sitä voi käyttää suihkussa tai kuivalla iholla. Laite on täysin pestävä, ja ajopää on helppo huuhdella puhtaaksi juoksevan veden alla. Valkoisen rungon kädensija takaa tukevan otteen käytön aikana.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Joustava, 90 astetta kääntyvä ajopää mukautuu kehon muotoihin ja säilyttää kosketuksen ihoon.
- Integroitu paineentunnistin varoittaa, jos laitetta painaa ihoa vasten liian kovaa.
- Kolme nopeusasetusta mahdollistavat tehon säätämisen karvatyypin mukaan.
- Neljä mukana tulevaa lisäosaa kattavat erilaiset ihokarvojen poiston tarpeet.
- Säilytyspussi pitää laitteen ja lisävarusteet järjestyksessä matkan aikana.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


