OBH Nordica Mix & Move LH15FDS0 300 W 0,6 l -tehosekoitin, musta, ruostumaton teräs, valkoinen
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,18 kg |
| Tuotteen korkeus | 310 mm |
| Tuotteen leveys | 123 mm |
| Tuotteen syvyys | 123 mm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Teho | 300 W |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,05 kg |
| Pakkauksen syvyys | 443 mm |
| Pakkauksen korkeus | 271 mm |
| Pakkauksen leveys | 139 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää terän (ruostumatonta terästä) | ![]() |
| Kuppien lukumäärä | 2 kpl |
| Terien määrä | 4 |
| Materiaali | |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Astioiden materiaali | Tritan |
| Kotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sekoituskulhon materiaali | Muovi |
| Suorituskyky | |
| Nopeuksien lukumäärä | 0,5 |
| Ohjaustyyppi | Vipu |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 0,6 L |
| Kannu | ![]() |
| Smoothie-kannu | ![]() |
| Kannun koko | 0,6 L |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 22000 RPM |
![]() | |
| Ominaisuudet | |
| Malli | kannettava sekoitin |
| Tuotteen väri | Musta, Ruostumaton teräs, Valkoinen |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Poistettava kulho | ![]() |
| Irrotettava teräosa | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Johdon pituus | 0,8 m |
| Irroitettava kansi | ![]() |
| Konepestävät osat | ![]() |
| Tuotetyyppi | Tehosekoitin |
| EAN | 3016667246061 |
OBH Nordica Mix & Move -tehosekoittimen 300 watin moottori pyörii jopa 22 000 kierrosta minuutissa, mikä takaa tasaisen ja hienojakoisen lopputuloksen yhdellä nopeusasetuksella. Laitteen neliteräinen, ruostumattomasta teräksestä valmistettu teräyksikkö sekoittaa ainekset samettisen pehmeiksi nopeasti ja tehokkaasti päivittäisessä käytössä. Yksinkertaisen vipukytkimen ja integroidun pulssitoiminnon avulla ainesten hienontaminen ja juoman koostumuksen hallinta on vaivatonta ja tarkkaa. Tämä kompakti tehosekoitin soveltuu monipuolisesti erilaisten juomien, kuten ravitsevien smoothieiden ja täyteläisten proteiinijuomien, valmistukseen.
Käyttömukavuutta lisäävät kaksi 0,6 litran Tritan-muovista valmistettua pulloa, joihin juomat voi sekoittaa suoraan ja jotka toimivat sellaisenaan mukaan otettavina juomapulloina. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu laite on kestävä ja muotoilultaan moderni, ja sen kompakti koko säästää tilaa keittiössä. BPA-vapaat materiaalit ja konepestävät osat, kuten helposti irrotettava teräyksikkö ja tiiviit kannet, tekevät puhdistuksesta vaivatonta käytön jälkeen. Laite tukee aktiivista elämäntapaa, sillä sen avulla valmistat terveelliset välipalat nopeasti ilman tarpeetonta astioiden vaihtoa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Moottorin teho 300 W
- Sekoitussäiliön tilavuus 0,6 l
- 1 nopeusasetus
- Neliteräinen teräyksikkö ruostumatonta terästä
- Konepestävät osat
- Maksimipyörimisnopeus 22 000 rpm
- Integroitu pulssitoiminto
- Kestävät Tritan-muovista valmistetut pullot
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


