6790€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Näyttö | |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1000 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaulin | ![]() |
| Taikinan vaivaustyökalu | ![]() |
| Käyttöopas | ![]() |
| Raasteterä, ohut | ![]() |
| Vispilä | ![]() |
| Sisältää kulhon | ![]() |
| Sekoitustyökalu | ![]() |
| Pastakone | ![]() |
| Raastinkiekko sisältyy | ![]() |
| Viipalointikiekko sisältyy | ![]() |
| Paloitteluterä sisältyy | ![]() |
| Materiaali | |
| Kulhon materiaali | Muovi |
| Terien materiaali | Ruostumaton teräs |
| Muut ominaisuudet | |
| Takuuaika | 5 vuosi/vuosia |
| Ominaisuudet | |
| Määrä | 1 |
| Tuotteen väri | Läpinäkyvä, Valkoinen |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet, Rotaatio |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 1,2 L |
| Muuttuvanopeuksinen | ![]() |
| Sitruspuserrin | ![]() |
| Lihamylly | ![]() |
| Kahvin jauhatus | ![]() |
| Säilytyslokero lisäosille | ![]() |
| Tuotetyyppi | Monitoimikone |
| Sisäänrakennettu vaaka | ![]() |
| Vaivaustoiminto | ![]() |
| EAN | 7044876027931 |
Wilfa FP2-1000W -monitoimikoneessa on 1 000 watin moottori. Laitetta ohjataan painikkeilla ja valintakiekolla. Voit valita kahden nopeusasetuksen väliltä tai käyttää sykäystoimintoa. 1,2 litran kulho riittää hyvin perheannosten valmistukseen. Monitoimikone nopeuttaa keittiön esivalmisteluja ja säästää siten aikaa.
Laitteen mukana toimitetaan ruostumattomasta teräksestä valmistettu terä pilkkomiseen sekä taikinatyökalu vaivaamiseen. Pakkaukseen kuuluu kuusi erilaista leikkuulevyä, muun muassa hienoon ja karkeaan suikalointiin. Kätevä säilytysalusta pitää tarvikkeet järjestyksessä. Kevyestä materiaalista valmistettua laitetta on helppo siirrellä keittiössä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Toiminnot: Pilkkominen, viipalointi, vaivaaminen, sekoittaminen, emulgointi ja raastaminen
- Vispilä: Ilman vatkaamiseen ja kevyeen vaahdotukseen
- Pilkkomisterä: Suunniteltu raaka-aineiden nopeaan leikkaamiseen
- Raastinlevy: Kovien juustojen ja kiinteiden kasvisten raastamiseen
- Viipalointilevy: Tasaisiin vihannesviipaleisiin
- Sekoitustyökalu: Taikinoiden ja kastikkeiden sekoittamiseen
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 26.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 28.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 26.05. - 29.05.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


