Braun Silk-épil 9 Flex 9/071 märkä- ja kuiva-ajoon -epilaattori, White/Gold
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 179 g |
| Tuotteen korkeus | 163 mm |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 45 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 2 h |
| Toiminta-aika | 50 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Herkän alueen pää | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Hierontasienet | ![]() |
| Sisältyvien Caps/Heads lukumäärä | 3 |
| Liitteiden määrä | 4 |
| Laturi | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Suorituskyky | |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Ominaisuudet | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Kulta, Valkoinen |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Irroitettava terä | ![]() |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Aktiivinen hierontajärjestelmä | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Hieronta-toiminto | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Shaver | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Atuloiden määrä | 40 pinsettiä |
| Kelluva pää | ![]() |
| Bikialueen ihokarvatrimmerin pää | ![]() |
| Kehon alueet | Kainalo, Back thigh, Bikini, Front thigh, Outer thigh, Outer upper arms |
| Tuotetyyppi | Epilaattori |
| Lyhyille hiuksille sopiva | ![]() |
| Keholisäosa | ![]() |
| Tarkkuus-lisäosa (kasvot) | ![]() |
| Pestävä pää | ![]() |
| EAN | 7500435225281 |
Braun Silk-épil 9 Flex 9/071 (valkoinen/kulta) on johdoton epilaattori, joka soveltuu kainaloiden, bikinirajan ja kasvojen ihokarvojen poistoon. Laitteen 40 MicroGrip-pinsettiä poistavat jopa 0,5 mm pituiset ihokarvat. Litiumioniakku tarjoaa 50 minuuttia käyttöaikaa kahden tunnin latauksella. Täysin vesitiivis laite soveltuu käytettäväksi sekä kuivana että märkänä, esimerkiksi suihkussa tai kylvyssä. Kaksi nopeusasetusta ja johdoton rakenne tekevät käytöstä vaivatonta.
360° joustava ajopää mukautuu kehon muotoihin ja säilyttää ihokontaktin myös hankalissa kohdissa, kuten polvissa. Laitteessa on hierontatoiminto, joka lisää mukavuutta epiloinnin aikana. Settiin kuuluu neljä lisäosaa, mukaan lukien trimmeri ja tarkkuuskärki kasvoille. Epilaattori on helppo pestä juoksevan veden alla, ja mukana toimitetaan säilytyspussi.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 40 MicroGrip-pinsettiä poistavat ihokarvat juuresta.
- Poistaa jopa 0,5 mm pituiset ihokarvat.
- Litiumioniakku tarjoaa 50 minuuttia johdotonta käyttöaikaa.
- Täysi lataus kahdessa tunnissa.
- Vesitiiviin rakenteen ansiosta laite sopii käyttöön kylvyssä tai suihkussa ja se on helppo puhdistaa.
- 360° joustava ajopää mukautuu kehon muotoihin.
- Kaksi nopeusasetusta.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 12.06.
Tänään: 11:00 - 15:00
Arvioitu toimitus: 06.06. - 12.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 06.06. - 12.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 06.06. - 12.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 06.06. - 12.06.
Tänään: 10:00 - 14:00
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 11.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 11.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 11.06.

