Braun Silk-épil 5 SE5-050 Wet & Dry -epilaattori, vaaleanpunainen, valkoinen
Valmistaja: BRAUN
ID: SE5-050
8690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 177 g |
| Tuotteen korkeus | 127 mm |
| Tuotteen leveys | 56 mm |
| Tuotteen syvyys | 39 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Voimanlähde | Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Toiminta-aika | 40 min |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen sisältö | |
| Puhdistussivellin | ![]() |
| Pussi | ![]() |
| Ajopään suojus | ![]() |
| Herkän alueen pää | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Sisältyvien Caps/Heads lukumäärä | 3 |
| Laturi | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Suorituskyky | |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 0,5 mm |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Vaaleanpunainen, Valkoinen |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Pestävä | ![]() |
| Hieronta-toiminto | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Shaver | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Atuloiden määrä | 28 pinsettiä |
| Tuotetyyppi | Epilaattori |
| Lyhyille hiuksille sopiva | ![]() |
| Pinsettiteknologiat | MicroGrip |
| EAN | 7500435225038 |
Braun Silk-épil 5 SE5-050 on johdoton märkä- ja kuivaepilaattori, jossa on 28 pinsettiä. Se poistaa ihokarvat juurineen jaloista, kainaloista ja bikinirajasta. Laite nappaa jopa 0,5 mm pituiset ihokarvat, joten sinun ei tarvitse odottaa niiden pitkää kasvua. Täysin vedenpitävää laitetta voi käyttää suihkussa tai kuivalla iholla, ja epilointipää on helppo huuhdella juoksevan veden alla.
Kahdella nopeusasetuksella voit säätää epilointitehon omien mieltymystesi mukaan. Laitteessa on hierontatoiminto, joka stimuloi ihoa käytön aikana. Akku latautuu täyteen yhdessä tunnissa. Mukana toimitettavat kolme lisäosaa helpottavat laitteen käyttöä eri kehonosilla. Mallin väritys on Silk-épil 5 -sarjalle tyypillinen vaaleanpunais-valkoinen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- MicroGrip-teknologia: tarttuu lyhyisiinkin ihokarvoihin ja poistaa ne tehokkaasti.
- 40 minuutin akunkesto: riittää koko vartalon käsittelyyn.
- Litiumioniakku: ladattava ja pitkäikäinen.
- Automaattinen jännitteen säätö: toimii maailmanlaajuisesti, ihanteellinen matkoille.
- Säilytyspussi: pitää laitteen ja lisätarvikkeet järjestyksessä.
- Johdoton muotoilu: antaa vapautta liikkua ilman virtajohtoa.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 07.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

