Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 230 mm |
| Tuotteen leveys | 118 mm |
| Tuotteen syvyys | 315 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1260 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220–240 |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 9 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2860 kg |
| Pakkauksen syvyys | 195 mm |
| Pakkauksen korkeus | 335 mm |
| Pakkauksen leveys | 345 mm |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Kerman väri |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Valmiustila | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Säädettävä kuppitelineen korkeus | ![]() |
| Käytettyjen kapselien säiliön tilavuus | 10 kpl |
| Automaattinen kapselinpoisto | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Lämpenemisaika | 25 s |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 0,8 L |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 19 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvikapseli |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Ohjelmoitava | ![]() |
| Automaattinen virtauksen pysäytys | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Kahvikapselijärjestelmä | Nespresso |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kapselikeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Ohjelmien lukumäärä | 2 |
| Lungon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399327931 |
De’Longhi Nespresso Inissia on kompakti kapselikahvikone, joka on suunniteltu nopeaan ja vaivattomaan kahvinvalmistukseen kotona tai toimistolla. Laite hyödyntää suljettua uuttojärjestelmää, jonka avulla uuttuvat vaivattomasti sekä lyhyt espresso että tilavuudeltaan suurempi lungo. Tehokas pumpputekniikka ja nopeasti reagoiva lämmitysjärjestelmä takaavat kahvin optimaalisen maun ja rakenteen heti ensimmäisestä kupillisesta alkaen. Laitteen käyttö on sujuvaa yksinkertaisten valintapainikkeiden ansiosta, ja sisäänrakennettu automaattinen uuton pysäytys huolehtii aina oikeasta juomakoosta ilman jatkuvaa valvontaa.
Laitteen selkeälinjainen ja kevyt muotoilu tekee siitä erittäin käytännöllisen valinnan, joka on helppo sijoittaa mille tahansa keittiön tasolle. Irrotettava vesisäiliö tekee laitteen päivittäisestä täyttämisestä ja säännöllisestä puhtaanapidosta vaivatonta. Säädettävä tippakaukalo antaa joustavuutta erikokoisten ja -korkuisten kahvikuppien käyttöön, kun taas automaattinen kapselinpoisto siirtää käytetyt kapselit suoraan laitteen sisäiseen keräyssäiliöön. Huoltovapautta ja energiankulutuksen hallintaa tukee kätevä ajastettu virrankatkaisu, joka sammuttaa laitteen sen oltua hetken käyttämättömänä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopivuus Nespresso-kapseleiden kanssa
- Vesisäiliön tilavuus: 0,8 l
- Pumpun maksimipaine: 19 bar
- Thermoblock-lämmitysjärjestelmän lämpenemisaika: 25 s
- Säiliö 10 käytetylle kapselille
- Automaattinen virrankatkaisu 9 min kuluttua
- Juomaohjelmien määrä: 2
- Laitteen teho: 1260 W
- Kermanvärinen muovirunko
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.


